چهارشنبه , ۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » هذیان بافی “سجادتنها”، جاسوس منحوس اداره تکفیری ادیان و فِرَق

هذیان بافی “سجادتنها”، جاسوس منحوس اداره تکفیری ادیان و فِرَق

 محمدجوادمختاری جاسوس منحوس تکفیری پیروِ “اسلام روس” که میکوشید درخوف و خفا پشت نام کذائی”سجادتنها” هویتش را مخفی کند، به دست وپا زدن زبونانه افتاده و هذیان میبافد!

بعضی از افراد  هستند که تا مقادیری بنگ و چرس و حشیش و افیون و شیشه و سایر مواد روانگردان مصرف نکنند، نمیتوانند هذیان بگویند. اما برعکس مزدوران حقیر و پیش پاافتاده ” اداره تکفیری ادیان و فِرَق” و عَمَله -اَکَره های تکفیری “خط سعید امامی” نفوذی در قرارگاه ثارالله اصولا نیازی به مواد روانگردان ندارند. چون در کنکور مخبّطهای جن زده با وسواس و دقت زیادی توسط کارشناسهای کاربلد برگزیده شده و در شعب ادارات تکفیری ادیان و فِرَق و حجره های عنکبوت بسته مجموعه موسوم به “سازمان تبلیغات(ضد) اسلامی”  به کار گمارده شده اند تا جامعه را شقه شقه و فرقه و فرقه و نهایتا متلاشی کنند. در میان این طایفهء مایوس پیروِ مکتبِ تکفیریِ التقاطیِ اسلامِ استالینیستی روس، جوانک ناخلفی موسوم به محمدجواد مختاری – سجادتنها- در بیخردی و سست عنصری و هذیان بافی از دیگر همپالکیهای خودش دوسه قدم پیش افتاده  و با لوثِ وجود و رجسِ حضورش، موسسه به اصطلاح “حق پژوهی در خراسان” را نجس و کثافت آلود کرده است!

نمونه ای از هذیانهای بیسر وته این جانور جن زده تکفیری را در سطور زیر به نقل از سایت تکفیری موسوم به “فرقه نیوز”  ببینید و خودتان به نکبت و فلاکت دامنگیر آقای مرتضی امین نیا مدیر مسئول موسسه حق پژوهی اظهار أسف کنید!

 

اختصاصی فرقه نیوز:
فرزندان ناخلف سیاسی
حقیقت افشاگری آمد نیوز یک قمار سیاسی از قبل باخته بود و ثابت کرد فعالیت موسسه راهبردی حق پژوهی به نحوی است که رسانه‌های معاند با رجل سیاسی بده بستان سیاسی انجام می‌دهند تا به خیال خودشان در روشنگری موسسه راهبردی حق پژوهی خلل ایجاد کنند.

فرقه نیوز_ بخش تصوف: با توجه به شواهد و شباهت‌های مصطفی آزمایش، روح الله زم و افرادی که مورد حمایت آن‌ها قرار می‌گیرند، به جرات می‌توان ادعا کرد فرزندان ناخلف سیاسی ماهیت یکسان دارند و در صورتی که بخواهیم به صورت مجزا به بررسی ماهیت آن‌ها بپردازیم بدون شک در تحلیل کلان و نهایی با اشتباهی استراتژیک مواجه خواهیم شد.

 

فرزندان ناخلف

بعد از اعلام برائت صریح شیخ المشایخ صوفیه گنابادیه از رویکرد سیاسی مصطفی آزمایش باید از وی به عنوان فرزند ناخلف دراویش نام برد، فرزند ناخلفی که یوسف مردانی آن را کذاب خطاب کرد. [1] دقیقا همین موضوع برای روح الله زم اتفاق افتاد و حجت الاسلام محمدعلی زم از پسر ناخلفش اعلام برائت کرد[2] تا شاهد ارتباط و بهم پیوستگی فرزندان ناخلف باشیم.

تحقییر فرزندان ناخلف

کلید ارتباط فرزندان ناخلف با سوء استفاده و تحریف سخنان قطب سالخورده صوفیه گنابادیه در نوروز 96 زده شد. بعد از پمپاژ خبری فرزندان ناخلف در پروژه حذف قطب سیاسی صوفیه و صدور بیانیه رسمی نورعلی تابنده در کذب بودن ادعای مصطفی آزمایش و روح الله زم [3]، شاهد تحقییر و سرخوردگی فرزندان ناخلف و غیر قابل اعتماد بودن اخبار آن‌ها بودیم.

خوراک رسانه فرزندان ناخلف

مهدی خزعلی یکی دیگر از فرزندان ناخلفی است که مورد توجه رسانه‌ «آمد نیوز» و «درتی وی» قرار گرفته است. مهدی خزعلی فرزند آیت ا … خزعلی با حضور محوری خود در فتنه 88 و افتادن به زندان در پی آن، برگی دیگر از داستان بیراهه رفتن فرزندان بزرگان را رقم زد. لذا این بار نیز شاهد مفارقت و اعلام برائت بزرگی از فرزند خود بودیم. آیت ا … خزعلی ضمن تأکید بر انحراف فرزندش بیانیه‌ای در برائت از وی صادر کرد: مدت مدیدی است پسرم مهدی خزعلی از راه مستقیم منحرف شده درست در خط مقابل قرار گرفته هر چه نصحیت می‌کنم و برای هدایتش متوسل به اولیای خدا می‌شوم اثر نمی‌کند … . دیگر کاسه صبرم لبریز شده، دیگر با او صحبت نمی‌کنم و حرف‌های نامناسب او را بر نمی‌تابم. ملت انقلابی عزیز همیشه در صحنه ما بدانند او از ما جدا هست و هر چه از من نقل کند، نپذیرند. با من ارتباطی ندارد ولی الان هم دعا می‌کنم خداوند به او توفیق دهد که از راه انحرافی که پیش گرفته است برگردد و گرنه خداوند مقتدر، اسلام و انقلاب و امام و رهبر و رئیس جمهور و مسلمین عزیز را از شر او مصون و محفوظ بفرماید. [4] با توجه به این موضوع باید گفت خوراک رسانه فرزندان ناخلف، فرزندان خالف دیگری همچون خود آن ها است.

سوء استفاده از دراویش توسط فرزندان ناخلف

رویکرد سیاسی بعضی از افراد به اصطلاح درویش، باعث شد یک شاخصه جدید در این فرقه شکل گیرد. شاخه‌ای که باید از آن به عنوان یک جریان انحرافی درون فرقه‌ای یاد کرد. این جریان انحرافی ماموریت جدیدی را برای شاخه رسانه‌ای خود در نظر گرفته است تا شاهد دو شاخه‌ای شدن یک فرقه در زمان حیات قطب سالخورده صوفیه باشیم، شاخه انحرافی که با در اختیار داشتن رسانه سعی در هدایت و شستشویی مغزی دراویش دارد تا فرقه صوفیه گنابادیه کاملا به یک حزب یا گروهک سیاسی معاند تبدیل شود.

حقیقت ماجرایی افشاگری آمد نیوز

بعد از آن که بخش رصد پایگاه خبری فرقه نیوز با همکاری فقرای حقیقت طلب موفق به انتشار اخبار درون فرقه‌ای و نمایان کردن چهره حقیقی جریان انحرافی درون فرقه‌ای صوفیه شد، فرزندان ناخلف تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به موسسه راهبردی حق پژوهی کردند.

فرزندان ناخلف با انتشار اخبار سفارشی در «آمد نیوز» و «درتی وی» با نفوذ و بده بستان سیاسی به خیال خود دست به افشاگری زدند و ماهیت مسئول بخش تصوف فرقه نیوز را افشا کردند!

بعد از بررسی میدانی موسسه راهبردی حق پژوهی مشخص شد که تعدادی از مسئولین سیاسی با در اختیار قرار دادن مشخصات و اخبار موسسه، یک بده بستان سیاسی با آمد نیوز انجام داده‌اند تا این رسانه دروغ پرداز در مقابل این اطلاعات به انتشار اخبار سفارشی بپردازد، غافل از این که این اطلاعات سوخته و غیرقابل اعتماد است.

حقیقت افشاگری آمد نیوز یک قمار سیاسی از قبل باخته بود و ثابت کرد فعالیت موسسه راهبردی حق پژوهی به نحوی است که رسانه‌های معاند با رجل سیاسی بده بستان سیاسی انجام می‌دهند تا به خیال خودشان در روشنگری موسسه راهبردی حق پژوهی خلل ایجاد کنند.

لازم به ذکر است موسسه راهبردی حق پژوهی هیچ برنامه رسمی در حرم مطهر امام رضا (ع) نداشته و اخبار و تصویر منتشر شده از سوی رسانه‌های فرزندان ناخلف «آمد نیوز» و «در تی وی» کذب محض است. موسسه راهبردی حق پژوهی در شب‌های ماه مبارک رمضان در یکی از مساجد مشهد مقدس با برگزاری جلسات پرسش و پاسخ به روشنگری پرداخته است و این موضوع نشان از کذب بودن اخبار منتشر شده و بازی دو سر باخت رجل سیاسی و فرزندان ناخلف می‌دهد.