چهارشنبه , ۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رسانه های وابسته به “خط حزب الله” برای کوچک نمایی افتضاح “روزقدس” و اهانت به منتخب مردم، میکوشند دوباره قضیه فتنه هشتادوهشت خودشان را بزرگتر نمایی!! کنند!

رسانه های وابسته به “خط حزب الله” برای کوچک نمایی افتضاح “روزقدس” و اهانت به منتخب مردم، میکوشند دوباره قضیه فتنه هشتادوهشت خودشان را بزرگتر نمایی!! کنند!

سرویس سیاست مشرق – روزنامه‌های اصلاح‌طلب درحالی امروز پس از برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس که اقدام موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله به قلب تروریسم جلوه خاصی به آن داده بود سعی کردند موضوع شعارهای اعتراضی عده‌ای کوچک و سازمان‌یافته‌ای به حسن روحانی را پررنگ کنند که روزنامه‌های زنجیره‌ای که پس از روز قدس سال ۸۸ چاپ می‌شدند نه تنها به وحدت شکنی جمعی که تعدادشان زیاد بود اعتراضی نکردند بلکه به طور کاملا هماهنگ با فتنه‌گران حضور آنان در روز قدس آن سال را بازتاب دادند.

درواقع در روز قدس سال ۸۸ سناریو اصلاحات این بود که از تظاهرات‌ها و تجمعات قانونی و رسمی جمهوری اسلامی نسبت به خواسته‌های جناحی و نامشروع خود سواستفاده کنند و روزنامه‌های اصلاح‌طلب نیز در این راستا درست در پازل فتنه‌گران عمل کردند و صفحه یک خود را با عکس‌هایی  از حضور فتنه‌گران با نماد سبز روی پیشخوان فرستادند؛ روز قدسی که در آن شعار انحرافی و دیکته شده از اسراییل «‌نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» سر داده شد.

حمایت روزنامه اصلاح طلب اعتماد از فتنه گران در سال ۸۸ با دامن زدن به توهم ما بیشماریم

روزنامه‌های اصلاح‌طلب حالا که عده کوچک و هدایت شده‌ای که در روز قدس امسال، شعارهای انحرافی سر دادند با پررنگ کردن این مسئله سعی دارند باز هم از آب گل آلود شده ماهی بگیرند و با مظلوم‌نمایی جناح خود و بزرگ‌نمایی این حرکت از روز قدس بهره‌برداری جناحی کنند.

تیتر روزنامه اصلاح طلب حیات نو در حمایت از فتنه گران سال 88

این روزنامه‌ها با  تیترهای «‌ناکامی‌ وحدت‌شکنان»، « علیه جمهوریت، علیه مردم»، «اتفاق تلخ و زشت»، « وحدت شکنی در روز وحدت»، «هتاکی علیه منتخب مردم» و «علیه جمهور»‌ امروز منتشر شدند که باید پرسید که آیا اتفاقات روز قدس سال ۸۸ وحدت‌شکنی و حرکت زشت و هتاکی علیه جمهوریت و مردم نبود؟

رسانه‌های اصلاح‌طلب درحالی به یک حرکت کوچک و به گفته بسیاری از کارشناسان هدایت شده اینچنین پروبال می‌دهند و سعی دارند با ضدتبلیغ برای خود وجهه‌سازی و دوقطبی کاذب تندرو و اعتدال به‌وجود بیاورند که خود بیش از این از طرفدار افراط و اغتشاش بودند و با این کارها فضا را بیشتر ملتهب می‌کنند. درواقع نان این روزنامه‌ها در ایجاد همین دوقطبی‌های التهاب‌زا است درحالی که روز قدس نمای دیگری داشت که این رسانه‌ها آنرا کمتر خواستند ببیند.