دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » سپاه – به ادعای خودش-شیش تا موشک پرت کرده! حالا نوبت شیپورهای تبلیغاتی است که با پوشش دادن تبلیغاتی به آن، از آن فتح الفتوح بسازند!

سپاه – به ادعای خودش-شیش تا موشک پرت کرده! حالا نوبت شیپورهای تبلیغاتی است که با پوشش دادن تبلیغاتی به آن، از آن فتح الفتوح بسازند!

موشک اندازی سپاه و نقض مقررات بین المللی

خالی بندیهای پاسدار امیرعلی حاجی زاده در باره موشک اندازی دیشب سپاه به سوریه!!!

از آنجا که پرتاب این موشکها بنا به درخواست دولت مستقر در سوریه نبوده و رسما توسط رژیم ایران به عهده گرفته شده، نقض قوانین و مقررات و کنونسیونهای بین المللی به شمار میرود!!!

تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۰:۲۲ 19 June 2017
به گزارش فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادعا کرد: موشک‌ها از ایران شلیک شد و بر فراز عراق عبور کرد و در سوریه -به مقر داعش در دیرالزور- فرود آمد و پهپادهایی که از اطراف دمشق به پرواز درآمده بودند، بر فراز دیرالزور اصابت‌ها را به صورت همزمان برای ما در ایران مخابره می‌کردند.اگر تروریست‌ها به شرارت ادامه دهند نتیجه پرهزینه‌ای برایشان رقم خواهد خورد. در اطراف دیرالزور پایگاه‌های فرماندهی، مراکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مراکز تجمع آنها توسط موشک‌های میانبرد مورد هدف قرار گرفت.  تمام موشک‌ها دقیقا به محل مورد نظر اصابت کرد.شناسایی و احاطه اطلاعاتی این تروریست‌ها به خودی خود یک دنیا مسئله است و شلیک این موشک‌ها از فاصله 700 کیلومتری و نشاندن روی یک ساختمان کوچک، خودش یک پیام است و آنها می‌فهمند عیار ایرانی‌ها کجاست. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا این عزم و اراده محکم برای دفاع از نظام را به صورت کامل دارد و سر سوزنی هم عقب نمی‌نشیند.دشمنان باید بدانند تهران، لندن و پاریس نیست و این یک کار کوچکی بود که انجام شد و اگر دست از پا خطا کنند ضربات مهلک‌تر بر سر آنها فرود خواهد آمد.