جمعه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » “سجاد تنها” عنصر پیش پافتاده اطلاعات سپاه، از پادوهای ابراهیم رئیسی ناسید(ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصب) در خطه خودمختار خراسان، بازهم سیرت سیاه و طینت تباه خود و ارباب خائن خود را آشکار کرد.

“سجاد تنها” عنصر پیش پافتاده اطلاعات سپاه، از پادوهای ابراهیم رئیسی ناسید(ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصب) در خطه خودمختار خراسان، بازهم سیرت سیاه و طینت تباه خود و ارباب خائن خود را آشکار کرد.

 “سجاد تنها” یک عنصر سبک مغز وبیخرد تکفیری اطلاعاتی – که سه سال قبل در کنکورِ  خمینی ستیزی و خمینی زدایی/ که به همت و حمایت دم و دنبالچه های سعید امامی برگزار گردید-  برنده اول مسابقه دروغبافیهای مالیخولیایی اداره تکفیری فرقه وادیان” درخراسان شده بود-  از نوکرهای حلقه به گوش تکفیری ابراهیم رئیسی ناسید – ابرام دراکولای جنایتکار– عضو فرقه تکفیری التقاطی “اسلام استالینیستی” که مُهرِ داس و چکش جاسوسی برای منافع روس را بر پیشانی دارد و در پایگاه تکفیری موسوم به “فرقه نیوز” تحت مسئولیت مرتضی امین نیا برای ایجاد تفرقه و تفرّق درجامعه بطور معکوس با همدستان منحوس و مایوسش دست و پای بیحاصل میزند! دوباره لجن به ریش ارباب خائن تکفیری خمینی ستیز خودش مالیده است!!

سجاد تنها – این جاسوس منحوس تکفیری پیرو مکتب کمونیستی استالینیستی روس-  برای خوشایند ارباب خائنش اباطیل تکفیری  سرهم بندی میکند که ارزش پاسخگویی ندارد. برای ثبت در کارنامه ننگین مرکز تکفیری موسوم به “اداره فرق و ادیان” شعبه خراسان و قرارگاه ثارالله تحت سیطره عناصر تکفیری نفوذی پیرو خط (سعید) امامی، در سطور زیر درج میشود.

اختصاصی
توهین گروهک سیاسی مجذوبان نور به دانشجویان کشور+سند
گروهک سیاسی مجذوبان نور با حمایت تمام قد رسانه‌های معاند از جمله رادیو فردا و آمد نیوز با جوسازی و هوچی گری، ادعای ممنوعیت تحصیل دراویش گنابادیه کرد.
به گزارش فرقه نیوز؛ گروهک سیاسی مجذوبان نور که خود را از بدنه به ظاهر عرفانی صوفیه گنابادیه جدا کرده و بر خلاف نظر بزرگان فرقه به جوسازی و مظلوم نمایی می‌پردازد در یک حرکت توهین آمیز خشم خود را از شکست سناریوی ممنوعیت دراویش از تحصیل نشان داد.
گروهک سیاسی مجذوبان نور با حمایت تمام قد رسانه‌های معاند از جمله رادیو فردا و آمد نیوز با جوسازی و هوچی گری، ادعای ممنوعیت تحصیل دراویش گنابادیه کرد.

در این بین مصطفی آزمایش جاسوس فرانسوی صوفیه که چندی قبل صراحتا یوسف مردانی شیخ المشایخ صوفیه گنابادیه وی را کذاب خطاب کرد با شبکه ورشکسته خود بار دیگر به کپی برداری از رسانه‌های معاند پرداخت تا ماذون سیاسی و کذاب صوفیه همچنان به انحراف و تحریک افکارعمومی مشغول باشد.

به گزارش فرقه نیوز_شکست سنگین گروهک سیاسی مجذوبان نور با وجود همراهی رسانه‌های معاند، پیام آور بیداری فقرای حقیقت طلب و خستگی اعضای این فرقه از تحرکات سیاسی عناصر تندروی منتسب به فرقه گنابادیه با محوریت گروهک سیاسی مجذوبان نور بود.

گروهک سیاسی مجذوبان نور بعد از افتضاح سیاسی خود در یک حرکت قابل تامل با چاپ عکسی در سایت و کانال مجذوبان نور به دانشجویان دیگر توهین کرد تا شاهد عصبانیت این گروهک سیاسی از عدم همراهی دانشجویان و از دست دادن اعتبار و آبروی فرقه باشیم.

در کاریکاتور منتشر شده تمامی دانشجویان در حال خواب یا آرایش یا بی‌توجهی به استاد هستند و تنها مصطفی دانشجو مشغول فراگیری علم است و این موضوع علاوه بر اینکه توهین به دانشجویان کشور محسوب می‌شود دانشگاه و استاد دانشگاه هم زیر سوال می‌برد!

جنجال و توهین اخیر گروهک سیاسی مجذوبان نور در حالیست که 90 درصد فقرای صوفیه گنابادیه از سطح تحصیلی دیپلم یا زیر دیپلم برخوردار هستند و در بعضی از مناطق فقرای صوفیه گنابادیه حتی از مدرک سیکل هم برخوردار نیستند و تنها تعداد انگشت شماری از آن‌ها موفق به قبولی در دانشگاه شده‌اند.

لازم به ذکر است بخش رصد پایگاه خبری فرقه نیوز روز گذشته مورخ 20 خرداد 96 با برقراری ارتباط با محمد اسماعیل صلاحی یکی از فقرا و نزدیکان نورعلی تابنده خواستار پاسخگویی مصطفی دانشجو به سوالات طرح شده در ارتباط با کذب بودن ادعای ممنوعیت تحصیل دراویش در دانشگاه شد ولی مصطفی دانشجو بعد از مشاهده سوالات از جواب دادن امتناع کرد تا شاهد عجز و ناتوانی گروهک سیاسی مجذوبان نور باشیم.

منتظر افشاگری جدید ما باشید.