چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورا: یک زن در حادثه تروریستی زنده دستگیر شد

علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورا: یک زن در حادثه تروریستی زنده دستگیر شد

اتاق خالی از فکر قرارگاه پدافندی حفاظت اطلاعات سپاه – عناصری از قبیل مقدم فر و … درصدد برآمده اند تا در فضای رسانه های معلوم الحال و پروپاگاندیستی از قبیل “وطن امروز” میان تهاجم تروریستی دیروزدرتهران – منتسب به داعش!- و سناریوهای سیاه خود در سرهم بندی فیلمهای شبه وسترن و تاریخ مصرف گذشته ای مانند “ماجرای نیمروز”/ به نفع ابراهیم رئیسی جلاد سفاک غاصب ملقب به “ابرام دراکولای ناسید” / زمینه سازی ناشیانه کنند!!!

برای این منظور مقدمه چینی هایی به عنوان اخذ اعتراف از افراد دستگیر شده  منسوب و منتسب به هسته های تروریستی داعش !! بهترین خوراک پروپاگاندیستی به شمار خواهد رفت! امری که از نظر تیزبین ناظران “شطرنج امنیتی” پنهان نخواهد ماند!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که یکی از تروریست‌ها زنده دستگیر شده و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که یکی از تروریست‌ها زنده دستگیر شده و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.علاالدین بروجردی در گفت‌وگو ویژه خبری سیما با اشاره به دو حادثه تروریستی در تهران گفت: یکی از این حوادث تروریستی مربوط به حرم مطهر بود. با توجه به اینکه مراسم ارتحال امام (ره) به تازگی سپری شده است و جمعیت در حرم حضور دارند تروریست‌ها طراحی‌هایی کرده بودند که با هدایت خدا و هوشمندی، نیروها به این تروریست‌ها مشکوک شده و ایست می‌دهند.آنها شروع به تیراندازی می‌کنند که در نهایت هر دو مهاجم به درک واصل می‌شوند. یک زن زنده دستگیر می‌شود و در اختیار نیروهای اطلاعاتی است که بازجویی‌های لازم صورت گیرد تا عوامل و اطلاعات کافی نسبت به ماهیت آنها به دست آید.