شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آغاز موج نوینی از افسانه پردازی برای توجیه قتل عام زندانیان بیگناه و بی پناه دهه شصت زیر عنوان ” مظلومیت دهه ۶۰”!!! توسط سایت تسنیم !!!

آغاز موج نوینی از افسانه پردازی برای توجیه قتل عام زندانیان بیگناه و بی پناه دهه شصت زیر عنوان ” مظلومیت دهه ۶۰”!!! توسط سایت تسنیم !!!

مقاله منتشرشده در تسنیم هدف پنهانی از بازکردن دروازه مسدود صدا-سیما بر سیدحسن آقا خمینی را آشکار میکند.

گردانندگان  صدا-سیما از سیدحسن آقاخمینی توقع دارند تا در صفحه تلویزیون از اعدامهای دهه شصت به صراحت دفاع کند!! این قضیه در مقاله زیر بخوبی آشکار میشود:

سخنی با” بیت امام رحمه الله علیه” در مورد مظلومیت دهه ۶۰!!!!!!!!!!

امین توکلی زاده

برای شکست رقیب انتخاباتی در این انتخابات دست به هر کاری زده شد ولی کسی باور نمی کرد حکم قاطعانه امام و بنیانگذار جمهوری اسلامی را دستاویز تبلیغات انتخاباتی قرار دهند و در سخنرانی خود بعنوان( ۳۸سال اعدام) از آن یاد کنند ولی متاسفانه آنچه نباید، شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، متن یادداشت امین توکلی زاده با عنوان «سخنی با بیت امام رحمه الله علیه در مورد مظلومیت دهه 60» به شرح ذیل است:

یادگاران امام عزیز

سلام

 رهبر معظم انقلاب مانند همیشه صریح ودلسوزانه با مردم سخن گفتند . از مظلومیت دهه 60 برایمان گفتند وهمه فهمیدند ایشان منظورشان مظلومیت امام رحمه الله علیه وحکم تاریخی ایشان برای دفاع از جان عموم مردم در برابرجنایات اجداد داعش یعنی منافقان جنایتکار  است .

چندی پیش موضوع اجرای احکام جلادان منافق وکینه توز  به یکی از مطالب انتخابات ریاست جمهوری تبدیل گردید و با یک تقسیم کار بصورت صریح رسانه های بیگانه وبصورت تلویحی رسانه های داخلی به این موضوع پرداختند .

متاسفانه برای شکست رقیب انتخاباتی در این انتخابات دست به هر کاری زده شد ولی کسی باور نمی کرد حکم قاطعانه امام و بنیانگذار جمهوری اسلامی را دستاویز تبلیغات انتخاباتی قرار دهند و در سخنرانی خود بعنوان( 38سال اعدام) از آن یاد کنند ولی متاسفانه شد آنچه نباید می شد .

همه می دانیم اگر حکم امام نبود اجداد داعش با این ملت چه می کردند، همه می دانیم امام ما تمام سعی خود را برای هدایت جریان نفاق بکار برد ولی بودند کسانی که در آنها اثری نداشت، همه می دانیم شکنجه مهندسی، خانه تیمی، ترور خانوادگی، فاز نظامی یعنی چه.

آن روز های سخت ملت ایران دو تابوت را بر دوش می کشید یکی تابوت شهدای جنگ تحمیلی و دیگری تابوت شهدای ترور و نفاق داخلی را که هم در کنار صدام جانی و جلاد به قتل وعام مردم دست می زدند

اگر حکم امام نبود هنوز این جریان جنایت کار به جنایاتش ادامه می داد و معلوم نبود 17 هزار شهید ترور امروز به چند صد هزار نفر رسیده بود .

بگذریم ،انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم دهه 60 را مظلوم کرد، بخاطر پیروزی در انتخابات عده ای ترجیح دادند از امام دفاع نکنند، به خود اجازه دادند سکوت کنند تا یک کاندیدا(مقصود نویسنده ابرام دراکولای ناسید است) اسمش آیت الله قتل عام شود و در سمت دیگر تعدادی از آنهایی که روزی کنار امام بودند سکوت کردند تا این کاندیدا شکست بخورد و رفیق آنها پیروز شود .

اما امروز دیگر انتخابات تمام شده رفیق شما رای آورده است ولی حکم امام هنوز در افکار عمومی مظلوم و لطمه خورده قرار دارد.

آنها که امام را ندیده و جوان تر هستند در گمانشان چیزی نقش بسته که نسبتی با واقعیت ندارد امام مهربان و بصیر ما را بگونه ای دیگر برایشان تعریف کرده اند، خشونتی که اهل نفاق به امام خوبی ها نسبت داده اند را باید با روشنگری زدود.

حالا که انتخابات تمام شده از شما بیت امام عزیز  می خواهیم سکوت خود را بشکنید و نگذارید این تحریف تاریخ در ذهن ها بماند دهه 60 را از مظلومیت خارج نموده و حکم امام را برای مردم تشریح کنید و با مردم سخن بگویید .

البته اگر شما هم به هر دلیلی از امام دفاع نکنید مطمئن باشید ما سکوت نخواهیم کرد و تا جان در بدن داریم از آرمان خمینی بت شکن دفاع خواهیم کرد ولی دلمان می سوزد می بینیم امام بیش از همه جا در بیت خود مظلوم باشد.

انتهای پیام/