شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اعترافِ ناگزیرِ آخوند مُفَنگی علیرضا پناهیان : با بی ادبی، پاسدار خالیباف را “لوله” کردند!

اعترافِ ناگزیرِ آخوند مُفَنگی علیرضا پناهیان : با بی ادبی، پاسدار خالیباف را “لوله” کردند!

آخوندِ عربده کشِ مُفَنگی علیرضا پناهیان در تجمع جوانان حامی ابرام دراکولای ناسید  در مسجد امام صادق(ع) ميدان فلسطين تهران گفت: همایش هواداران ابرام دراکولای ناسید  در تهران بسیار پر اهمیت است و حکم” ٩ دی قبل از فتنه” است.

پناهیان: توهم دارند که تهران یکپارچه با روحانی است / توهم سالن ١٢ هزار نفری حامیان روحانی در آزادی را امروز می شکنیم / امروز حکم 9 دی قبل از فتنه را دارد
به گزارش «انتخاب»؛ گزیده سخنان آخوند مفنگی عربده کش علیرضا پناهیان  دیروز در تجمع بسیجیهای ساندیسی- ساندویچیِ حامی ابرام دراکولای ناسید  در مسجد امام صادق(ع) ميدان فلسطين تهران در زیر می آید:
 همایش فردای هواداران ابرام دراکولای ناسید  در تهران بسیار پر اهمیت است و حکم ٩ دی قبل از فتنه است.
 برخی‌ها توهم دارند که تهران یکپارچه با روحانی است. فتنه ٨٨ هم با یک توهم شروع شد. اگر به این توهم پایان دهیم انتخابات با آرامش بهتری برگزار خواهد شد.
 توهم سالن ١٢ هزار نفری حامیان روحانی در آزادی باید فردا در مصلای تهران شکسته شود.
 این توهم در شیراز، تبریز و اصفهان شکسته شد.

 مردم (یعنی بسیجیهای ساندیسی- ساندویچی!!)  با رای دادن خود می‌توانند مسئولانی که بی‌ادبی کردند را ادب کنند.وقتی فردا چند صد هزار نفر به قالیباف بگویند “تشکر تشکر”!! می‌دانند که با توهین نمی‌توان افراد را کنار گذاشت و “لوله” کرد.

 ابرام دراکولای ناسید  یک‌بار هم از آستان قدس سوءاستفاده نکرده و این را همه مردم می‌دانند.خیلی از نیروهای اصلاح‌طلب به من می‌گویند که ما از این رفتارهای روحانی منتقدیم اما نمی‌توانیم بگوییم!!!