چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رئیسی دست ارادت و اخلاص به سعید حدادیان داد و به دستبوس او رفت!

رئیسی دست ارادت و اخلاص به سعید حدادیان داد و به دستبوس او رفت!

در حالی که دکتر حسن روحانی روزبروز رونق بیشتری در نبرد با ظلمت افراطگرایی مییابد، بخت محمدباقر خالیباف در میان افراطیها ساعت به ساعت فروکش میکند! ابرام دراکولای ناسید دست ارادت و اخلاص به سعید حدادیان داد و به دستبوس او رفت!
بعد از آن که ” آخوند کله پا ابراهیمِ رئیسی ناسید ملقب به “ابرام دراکولا”  در مراسم مداحی سعید حدادیان به مناسب شب میلاد حضرت علی اکبر (ع) بصورت ناگهانی و غیرمنتظره حضور پیدا کرد، مداح های جیره خوار محمدباقر خالیباف، که برای مداحی قرار بود به “مهدیه” بیایند، از آمدن و شرکت در مراسم خودداری کردند!

ابرام دراکولای ناسید که خودش را پشت اسم” ابراهیم رئیسی” بزک میکند!! شب گذشته در مجلس سعید حدادیان حضور پیدا کرد.

به گزارش «انتخاب»؛   رئیسی در مراسم مداحی سعید حدادیان در مهدیه امام حسن مجتبی (ع) به مناسب شب میلاد حضرت علی اکبر (ع) به صورت غیرمنتظره حضور پیدا کرد.
حدادیان از جمله حامیان رئیسی به شمار می آید که پیشتر از او خواسته بود انقلابی تر عمل کند.
براساس این گزارش، به دنبال حضور رئیسی در این مراسم، محمود کریمی و مجید بنی فاطمه از مداحان مشهور که از حامیان محمدباقر قالیباف، دیگر کاندیدای «جمنا» در انتخابات، به شمار می آیند، با وجود برنامه ریزی قبلی، در مراسم حضور پیدا نکردند.
رئیسی که در مراسم حدادیان حضور پیدا کرده بود، در این مراسم از انتخابات و نقطه نظرات خود گفت.
وی ضمن انتقاد از حسن روحانی گفته است که رقبای او رقیب هراسی می کنند. رئیسی همچنین گفته است که برای حل مشکل جوانان و مبارزه با یقه سفیدهایی که مالیات پرداخت نمی کنند، وارد میدان شده است.