جمعه , ۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اظهار نظر خیره سرانه و تهدیدآمیز حسین شریعتمداری در باره حجت الاسلام دکترحسن روحانی لگدمال کردن همه حرمتهاست!

اظهار نظر خیره سرانه و تهدیدآمیز حسین شریعتمداری در باره حجت الاسلام دکترحسن روحانی لگدمال کردن همه حرمتهاست!

حسین شریعتمداری – معروف به حسین بازجو، حسین وافوری، و حسین تریاکی/ از جنایتکاران بزرگ ضدانقلاب و مدیرمسئول روزنامه کیهان- با بیان طرح این ادعای ابلهانه و بیخردانه که “اگر روحانی به آخر خط نرسیده بود به سیم آخر نمیزد“!! مدعی شد که  “هواداران روحانی پروسه انتخابات ریاست جمهوری را  یک بهانه می‌دانند و هدف نهائی آن‌ها بیرون از دایره انتخابات تعریف‌شده است“.

حسین شریعتمداری

به گزارش مشرق، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی تبلیغات گفت: هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، این احتمال قوت بیشتری می‌گیرد که اعضاء اتاق عملیات پشت‌صحنه آقای روحانی، انتخابات را فقط یک بهانه می‌دانند و هدف نهائی آن‌ها بیرون از دایره انتخابات تعریف‌شده است. این نکته از اظهارات ساختار شکنانه آقای روحانی به‌وضوح قابل‌فهم است. مروری هرچند گذرا بر اظهارات ایشان نشان می‌دهد که او به بهانه حمله به رقبای انتخاباتی خود، اساس انقلاب و نظام را آماج حملات خویش کرده است و به نظر می‌رسد که آگاهانه یا ناخودآگاه، دو پیام به‌ظاهر جداگانه ولی درواقع یکسان را در دو قالب متفاوت برای داخل و خارج ارسال می‌کند.مفهوم و ترجمان پیام او برای مردم در داخل کشور این است که اگر رقبای وی پیروز انتخابات شوند، با سختگیری‌ها و تنش‌آفرینی‌های خود روزگار مردم را تیره‌وتار خواهند کرد . روحانی می‌داند که این پیام با توجه به کارنامه خالی از دستاورد و پر از خسارت دولت او، خریداری ندارد و مردم این ادعا را به‌ حساب سایر ادعاهای عاری از واقعیت وی می‌نویسند. دقیقاً به همین علت است که می‌کوشد ناکارآمدی این ترفند را با ترفند دیگری جبران کند و ازاین‌روی ادعا می‌کند که کنار گذاشتن وی از قوه اجرائی کشور می‌تواند خطر جنگ را به دنبال داشته باشد. این ترفند مصداق همان «اکل میته» در حالت اضطرار است. با این توضیح که می‌داند اگر مردم این دروغ بزرگ را باور کنند علی‌رغم اطلاع از ناکارآمدی دولت وی، بعید نیست به او رأی بدهند چراکه در این حالت بین تن دادن به یک دولت خسارت آفرین و جنگ، اولی را انتخاب کرده و میان بد و بدتر و فاجعه و فاجعه‌بارتر، فاجعه را برگزیده‌اند.این نکات نشان می‌دهد که اتاق عملیات پشت پرده آقای روحانی هم به ناکارآمدی و خسارت آفرینی دولت ایشان اعتراف دارد و به همین علت روحانی را از سکوی تبلیغ کارآمدی دولت پائین کشیده و روی سکوی تهدید جنگ نشانده است.آقای روحانی در بخشی از تبلیغات انتخاباتی خود روی نقاطی انگشت می‌گذارد که ربطی به انتخابات ندارد و درست یا غلط این تلقی را پدید می‌آورد که انگار برای دشمنان بیرونی پیام می‌فرستد! و برای تحقق آرزوی دیرینه و بر زمین‌مانده آن‌ها چراغ سبز نشان می‌دهد به‌عنوان‌مثال روحانی به‌خوبی می‌داند برجام کلاه گشادی است که آمریکائی‌ها بر سر ایران گذاشته‌اند و می‌داند در برجام نه‌فقط دستاوردی نیآورده است، بلکه امتیازات فراوانی را هم ازدست‌داده است ولی بااین‌حال بر انجام برجام های 2 و 3 و 4 و … هم اصرار می‌ورزد.

شریعتمداری با طرح این پرسش که آیا این اقدام پیام آمادگی برای فروش ایران به آمریکائی‌ها نیست؟! گفت: این یعنی دقیقاً همان برداشتی که رادیو فرانسه از نگاه غرب به آقای رئیس‌جمهور ارائه کرده بود « فروشنده بدهکاری که خود را ناگزیر از فروش منافع ملی کشورش می‌داند “ ! مخالفت با نمایش قدرت موشکی ایران به بهانه‌های متفاوت و ازجمله مغایرت آن با برجام! متهم کردن نظام به تنش‌آفرینی! بدون کمترین اشاره به این واقعیت که ما فقط در مقابل حملات و توطئه‌های دشمنان از خود دفاع کرده‌ایم و ده‌ها نمونه دیگر که می‌تواند پیام روشن روحانی به غرب باشد که اگر انتخاب شود تضعیف پایه‌های اقتدار نظام را دنبال می‌کند! مواضعی که باعث شده جان برنان رئیس سازمان سیا و جان کری وزیر خارجه اوباما و کنگره آمریکا با صراحت از شکست روحانی در انتخابات شدیداً ابراز نگرانی کنند. اظهارات سراسر کذب روحانی درباره اهل سنت ایران، سخنان دیروز وی در همدان که اگر من نباشم و رقبای من رئیس‌جمهور شوند، پیاده‌روها را دیوار کشیده و زنانه مردانه می‌کنند! و روزگارتان را سیاه خواهند کرد و یا مردم آن‌هایی را که در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بوده‌اند را نمی‌خواهند!…”

حسین شریعتمداری در پایان با لحن تبهکارانه و تهدیدآمیز مینویسد:

این‌ها دیگر تبلیغ انتخاباتی نیست بلکه مقابله با اساس نظام است. روحانی با این اظهارات سعی دارد جمهوری اسلامی ایران را دقیقاً همان‌طور که دشمنان می‌پسندد معرفی کند. روحانی می‌داند که مردم این دروغ‌های شاخ‌دار را باور نمی‌کنند و این نکته را هم می‌داند که دشمنان بیرونی به این سیاه نمائی‌ها علیه اسلام و انقلاب از زبان رئیس‌جمهور به‌شدت نیاز دارند”.