یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » غوغایی که فیلم حمله به یک دخترخانم شهروند با اتوموبیل نیروی انتظامی وابسته به “گشتِ ارشاد” به پا کرده است!

غوغایی که فیلم حمله به یک دخترخانم شهروند با اتوموبیل نیروی انتظامی وابسته به “گشتِ ارشاد” به پا کرده است!

یک جواب قانع کننده توسط سخنگوی ناجا: تقصیر “فرماندار” نبوده، چون مقصر در واقع “بخشدار” بوده!!

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار منتظرالمهدی، سخنگوی ناجا درباره برخورد بخشدار ملایر با مامور راهنمایی و رانندگی گفت: باید در برابر قانون وظیفه‌شناس باشیم و مسوولان نیز نباید از قانون تخطی کنند.

” به هیچ وجه این رفتارها درست نیست و مورد تایید ما تلقی نمی‌شود.در حال بررسی این موضوع هستیم.باید در برابر قانون وظیفه‌شناس باشیم و مسوولان نیز نباید از قانون تخطی کنند. نه ماشینی به مامور زده و نه مامور خود را به خودرو زده است. ماشین در حال حرکت بوده که با مامور ما برخورد می‌کند، بعد از اینکه برخورد صورت می‌گیرد، کمی جلو می‌رود و در این حال مامور ما دستش به برف پاک‌کن گیر می‌کند. پس از آن فرماندار از مامور دلجویی می‌کند و او را می‌بوسد. در این حادثه فرماندار برخوردی نداشته است و بخشدار پشت فرمان نشسته بود. مامور وظیفه شناس ما می‌خواست اعمال قانون کند، چرا که سرعت مجاز  در آن منطقه ٥٠ کیلومتر در ساعت بود که بخشدار با ١٣٨ کیلومتر در ساعت در حرکت بود.
“سردار منتظرالمهدی، سخنگوی ناجا” در خصوص فیلمی از برخورد “گشت ارشاد” با یک دختر خانم که در فضای مجازی منتشر شده است، گفت:
در حال بررسی این موضوع هستیم و به هیچ وجه این رفتارها درست نیست و مورد تایید ما تلقی نمی‌شود.