یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ابرام دراکولای سر و ته شده در فیلم انتخاباتی که با همدستی شیادانی از قبیل نادر طالب زاده و ابوالقاسم طالبی ساخته شده خود را به بلاهت میزند و میگوید آیا واقعاً کنسرت، مشکل مردم است؟!

ابرام دراکولای سر و ته شده در فیلم انتخاباتی که با همدستی شیادانی از قبیل نادر طالب زاده و ابوالقاسم طالبی ساخته شده خود را به بلاهت میزند و میگوید آیا واقعاً کنسرت، مشکل مردم است؟!

مردم در پاسخ به “ابرام دراکولای ناسید” میگویند: البته مشکل کنسرت نیست، مشکل “ابرام رئیسی ناسید و سر و ته شده” است که با تکیه بر خائنان جبهه پایداری و “قرارگاه ضد مردمی موسوم به عمار” تبدیل به هنرپیشه روحوضی فیلم مفتضح تبلیغاتی برای فریب توده های بسیجی شده است!

فیلم تبلیغاتی  “ابراهیم رئیسی ناسید” امروز از صداوسیما پخش شد.

به گزارش «انتخاب»؛ رئیسی در این فیلم تبلیغاتی از ساخت مال ها انتقاد کرده و می گوید آستان قدس از پروژه های این چنینی بیرون آمده است.
تولیت استان قدس در بخشی دیگری از فیلم تبلیغاتی خود، درحالیکه در مقابل نادر طالب زاده و ابوالقاسم طالبی سازنده ی فیلم جنجالی «قلاده های طلا» نشسته است، می گوید: بحث کنسرت را مطرح می کنند تا کرسنت فراموش شود؛ واقعا کنسرت مشکل مردم است؟ به ما نمی‌خندند؟
درحالیکه فیلم تبلیغاتی رئیسی، افتتاح یک بیمارستان توسط او را نشان می دهد، رئیسی ضمن انتقاد از دولت می گوید: «حالا ما یک مجموعه کوچکی هستیم با مبلغی کم، اما این اگر در شعاع کشور قرار بگیرد، ببینید چه می کند.»
همچینن، براساس گزارش یک رسانه نزدیک به جبهه پایداری و رئیسی، بخش هایی از فیلم رئیسی که دادگاه کرباسچی را نشان می دهد، از سوی کمیته نظارت بر تبلیغات حذف شده است.