پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رمضان‌زاده خطاب به رئیسی و قالیباف: عده ای خیال میکنند هرچه دروغ بزرگ تر باشد مردم بیشتر به آنها علاقه مند می شوند

رمضان‌زاده خطاب به رئیسی و قالیباف: عده ای خیال میکنند هرچه دروغ بزرگ تر باشد مردم بیشتر به آنها علاقه مند می شوند

سخنگوی دولت اصلاحات با برشمردن دستاوردهای دولت یازدهم گفت: یقین داشته باشید که باز هم روحانی پیروز انتخابات خواهد بود.

به گزارش ایسنا، عبدالله رمضان‌زاده، در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخابات حزب اتحاد ملت خراسان رضوی اظهار کرد: تعداد زیادی رای خاکستری در کشور وجود دارد که باید به آن‌ها به صورت ویژه توجه کرد و باید تلاش ما بر این باشد که همه پای صندوق‌های رای بیایند.

وی افزود: نمونه مدیریت کشور در دولت احمدی نژاد کاملا با کشور ونزوئلا قابل قیاس است، تورم در کشور در آن سال‌ها 35 درصد و در ونزوئلا 45 درصد بود، ادامه سیاست‌ها در کشور ونزوئلا باعث شده تورم در این کشور به 600 درصد برسد و در ایران با تغییر سیاست‌ها به زیر 10 درصد رسیده است.

رمضان زاده خاطرنشان کرد: مردم کشور ونزوئلا هم اکنون برای تهیه نان مجبور به مراجعه به کشورهای دیگر هستند، رای ملت ایران در سال 92 باعث شده که سیاست ها به صورت کلی تغییر پیدا کند و یک رویکرد عقلانیت در کشور حاکم شود.

سخنگوی دولت اصلاحات با بیان اینکه امروز کسی به خاطر بی پولی از عمل جراحی باز نمی ماند و برای موفقیت دولت روحانی مطرح کردن همین موضوع کافی است، گفت: امروز همه مردم ایران بیمه هستند و هزینه درمان از 70 درصد به زیر 35 درصد رسیده است.

رمضان زاده یادآور شد: در سال 91 ، دولت 4.5 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری می کرد و در سال گذشته 11 میلیون تن خریداری شده است و این موضوع باعث شده درآمد کشاورزان بیش از هفت برابر رشد داشته باشد.

سخنگوی دولت اصلاحات با بیان اینکه رکود منفی امروز کشور نتیجه سیاست‌هایی است که در دولت قبل اتخاذ شده و این موضوعی است که اکثر کارشناسان به آن اذعان دارند، ادامه داد: قطعا اگر مسیر فعلی ادامه پیدا کند نرخ رشد اقتصادی بیشتر رشد پیدا خواهد کرد.

رمضان زاده با اشاره به وعده‌های اشتغال جوانان توسط کاندیداها، عنوان کرد: برای ایجاد اشتغال یک میلیون شغل به 70 تا 100 میلیون دلار بودجه نیاز است اما در شرایط  فعلی درآمد کشور از نفت 35 میلیون دلار است.

سخنگوی دولت اصلاحات خاطر نشان کرد: باید حداقل درآمد نفت کشور دوبرابر شود تا سالانه یک میلیون شغل در کشور ایجاد شود.

وی با بیان اینکه برخی به سفارتخانه ها حمله می کنند و روند جذب سرمایه‌گذاری در داخل کشور را با مشکل روبه رو می‌کنند، افزود: اکنون هتل‌ها، مغازه داران و رانندگان تاکسی شهر با مشکلات بسیار زیادی روبه رو شده اند و این موضوع را می‌توان از آنان هم پرسید.

رمضان زاده گفت: 18 درصد منابع گازی دنیا در پارس جنوبی قرار دارد اما متاسفانه سال های گذشته از این موضوع غفلت شده بود، در دولت اصلاحات فعالیت در پارس جنوبی با هدف گذاری برای افتتاح 20 فاز تا سال 92 اجرایی شد و در پایان دولت اصلاحات هفت فاز به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: در ابتدای دولت احمدی نژاد 60 هزار متخصص در پارس جنوبی مشغول به فعالیت بودند و در پایان دولت دهم تنها هشت هزار نفر مشغول به فعالیت بودند و با تلاش‌های دولت فعلی اکنون این آمار به 80 هزار نفر رسیده است.

وی با اشاره به اینکه امروز عده ای شعار می دهند که یارانه ها را سه برابر می کنیم، اظهار کرد: چگونه می خواهید یارانه را سه برابر کنید؟ آیا کسانی که این شعارها را سر می دهند از تبعات این کار اگاهی دارند؟

سخنگوی دولت اصلاحات با بیان اینکه در مناظره ها در مورد ساخت و سازها و مترو به مردم دروغ گفتند، تصریح کرد: عده ای خیال میکنند هرچه دروغ بزرگ تر باشد مردم بیشتر به آنها علاقه مند می شوند اما باید مردم بدانند که فرصتی برای اشتباه دیگر وجود ندارد.

وی با بیان اینکه دولت را متهم به 4 درصدی می کنند و تمامی اختلاس‌ها را به دولت یازدهم نسبت می دهند، عنوان کرد: باید پاسخگو باشند که املاک نجومی در دوره مدیریت چه کسی اتفاق افتاده است، دولت در خصوص حقوق‌های نجومی که دستاورد دولت قبلی به حساب می آید از مردم عذرخواهی کرد.

سخنگوی دولت اصلاحات خاطر نشان کرد: اگر افراد مختلف در انتخابات شرکت کنند یقین داشته باشید دولت روحانی پیروز انتخابات خواهد بود. تمامی حقوق های نجومی به خزانه کشور بازگردانده شد و این موضوع یکی از افتخارات دولت به حساب می آید.