پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » در بستر “هاشمی زدایی” محفل سردابه نشین کیهان حسین شریعتمداری، موفق به تغییر مدیریت “دانشگاه آزاد” شد!

در بستر “هاشمی زدایی” محفل سردابه نشین کیهان حسین شریعتمداری، موفق به تغییر مدیریت “دانشگاه آزاد” شد!

با تغییر مدیریت ناگهانی – بنا به تصمیم علی اکبرولایتی و باند موسوم به “هیات امناء” رئیس دانشگاه آزاد برکنار، و با برسرکار آوردن یک فرد دست نشانده، دانشگاه آزاد تبدیل به دانشگاه مقید شد!!

روزنامه شرق در گزارشی با تیتر «تغيير مدير ميراث هاشمي» نوشت: «عصر همان روزی که روزنامه کیهان تیتر زده بود: «دانشگاه آزاد در انتظار تغییرات اساسی»، میرزاده رئيس دانشگاه آزاد در یک جلسه فوق‌العاده برکنار و علی‌محمد نوریان به عنوان «سرپرست موقت» این دانشگاه منصوب شد. آن‌طور که خبرگزاری تسنیم گزارش داده، عصر روز گذشته براساس تبصره یک ماده ١١ اساسنامه، یک جلسه فوق‌العاده به درخواست چهار نفر از اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد و به ریاست علی‌اکبر ولایتی، تشکیل می‌شود و در آن با تصمیم اکثریت اعضای هیئت امنا، میرزاده از ریاست این دانشگاه برکنار می‌شود. نام این چهار عضو عنوان نشده است.براساس این تصمیم، مقرر شده است که حمید میرزاده رئیس فعلی دانشگاه آزاد در یک هفته از ریاست استعفا دهد و در غیر این‌صورت خودبه‌خود برکنار خواهد شد.وزيران علوم و بهداشت، به عنوان دو نفر از اعضای حقوقی هیئت امنای دانشگاه آزاد پس از اظهارنظرهاي خود در این جلسه برای شرکت در جلسه هیئت‌دولت از جلسه خارج شدند با این حال جلسه با حضور هفت نفر ادامه پيدا كرد.»