پنجشنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » عباس پالیزدار نامزد انتخابات ریاست جمهوری؛ کسانی که پشت سرشان نماز می خواندیم، مفسدین اصلی اقتصادی هستند.

عباس پالیزدار نامزد انتخابات ریاست جمهوری؛ کسانی که پشت سرشان نماز می خواندیم، مفسدین اصلی اقتصادی هستند.

اولین مرحله از دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران با حضور گسترده مردم و ثبت نام به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری به پایان رسید ٬ و همگان در انتظار نتایج تایید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان هستند.

حضور محمود احمدی نژاد و ثبت نام او در این دوره با توجه به توصیه رهبر نظام مبتنی بر عدم شرکت او در انتخابات از مهمترین وقایع این مرحله از انتخابات ریاست جمهوری بود.

عباس پالیزدار اولین افشا کننده مفاسد اقتصادی مسئولانِ نظام در سال ۱۳۸۶، و نامزد این دوره از انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه اختصاصی با شبکه جهانی «دُرّ تی وی» با پرداختن به علت حضور خود در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت؛ آمده ام که تا پای جان با مفاسد اقتصادی مبارزه کنم.

عباس پالیزدار گفت مردم به ستوه آمده و زیر بار فشار اقتصادی مدفون شده اند، به همین دلیل به نظر من مهمترین مساله در حال حاضر مبارزه با مفاسد اقتصادی و غارت بیت المال میباشد.

عباس پالیزدار در ادامه گفت؛ آقای احمدی نژاد هم با شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی آمد، ولی این شعار هرگز به مرحله اجرا در نیامد، و حتی عده ای از مسئولان دولت ایشان که با همین شعار بر سر کار آمده بودند به جرگه مفسدین اقتصادی پیوستند، به همبن دلیل مردم این شعار را از آقای احمدی نژاد قبول نخواهند کرد.

عباس پالیزدار گفت من با افشا مفاسد اقتصادی به تنویر افکار عمومی پرداختم و برای همه مشخص کردم کسانی که پشت سرشان نماز می خواندیم از مفسدین اصلی اقتصادی جمهوری اسلامی هستند، و هزینه های سنگینی را هم پرداخت کردم،تا پای اعدام رفتم و تا آخر ایستادم، بنابراین مردم شعار مبارزه با مفاسد اقتصادی را از من قبول خواهند کرد، لذا بر خودم تکلیف دانستم که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و بهبود بخشیدن به وضعیت معیشت مردم پا به عرصه انتخابات بگذارم.

عباس پالیزدار اظهار داشت که من دکتر خزعلی را از خودم میدانم و همچنین ایشان نیز مرا از خود میدانند. هنگامی که من به علت مبارزه با مفاسد اقتصادی در زندان بودم دکتر خزعلی صدای من بود، بنابراین هیچ تفاوتی میان ما نیست و اعلام میکنم که اگر لازم شود به نفع دکتر خزعلی کنار خواهم کشید.

عباس پالیزدار در پایان تاکید کرد؛ تفاوت من با دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این است که با هیچ کس حتی فرزند خود در ارتباط با مفاسد اقتصادی تعارف ندارم و تا پای جان ایستاده ام.