سه شنبه , ۸ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حمله یکی از اعضای افراطی مجلس شورا به وزیر اطلاعات

حمله یکی از اعضای افراطی مجلس شورا به وزیر اطلاعات

اطلاعات ویژه و محرمانه درون نظام از چه سوراخی به فاصله کمتر از یک ساعت سر از سایت «آمد نیوز» درمی آورد

در ادامه سلسله حملات به وزیر اطلاعات امروز حسینعلی حاجی‌دلیگانی یکی از اعضای افراطی مجلس شورا در مصاحبه با سایت فارس نیوز «ارگان پروپاگاندای سپاه پاسداران» گفت: سؤال من از وزیر اطلاعات این است که اخباری که مشخص است تنها در اختیار نهادها و دستگاه‌های دولتی است چگونه در کمتر از یک ساعت بعضاً در اختیار سایت‌ها و کانال‌های ضدانقلاب همچون «آمدنیوز»  قرار می‌گیرد.

وی افزود: باید مشخص شود که این اطلاعات از کجا درز می‌کند و چه کسانی در این امر دخیل هستند. آیا وزارت اطلاعات در این‌باره اقدامی را صورت داده است، در این باره گزارش دهد.

دلیگانی ادامه داد: وزارت اطلاعات آیا این افراد را شناسایی و با آنها برخورد کرده و اگر این کار را انجام داده چگونه این اطلاعات هنوز اخبار محرمانه به فوریت در اختیار این سایت قرار می‌گیرد؟ که بعد از انتشار در این سایت، رسانه‌های داخلی ما در جریان آن قرار می‌گیرند.

حاجی‌دلیگانی که به نمایندگی از سوی هواداران ابراهیم رئیسی سفاک مشخصا وزیر اطلاعات را مورد حمله قرار داده بود، با اظهار عجز و ناتوانی از افشاگریهای «آمدنیوز» به فرافکنی پرداخت و گفت: سایت «آمدنیوز» به دنبال اختلاف‌افکنی در کشور است و در حالی که در قبال بخشی از دولت هیچ موضعی نداشته و سکوت اختیار می‌کند، بخش دیگری از جامعه را که عموماً افکار انقلابی دارند مورد هدف قرار می‌دهد، به مقدسات ما اهانت می‌کند و به مسئولین عالی‌رتبه کشور ما مرتباً حمله می‌کند.