چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اباطیل بافیهای دستگاه ضداطلاعاتی سپاه بر علیه «آمد نیوز»

اباطیل بافیهای دستگاه ضداطلاعاتی سپاه بر علیه «آمد نیوز»

هکرهای قرارگاه سپاه سایبری، پایگاه اینترنتی آمد نیوز را مورد هجوم قرار داده و آن را کاملا هک کردند، و حالا با افتخار به عمل خلاف خود، رجز خوانی میکنند!

پایگاه هایِ  متنوع دروغ پراکنی که از پروپاگاندای دستگاه “ضداطلاعاتی سپاه” تغذیه میشوند در زنجیره ای از عملیات “خودنمایانه” با انتشار اخباری تحت عنوان “افشاگری سایت آمدنیوز علیه کانال تلگرامی خود” به چرت و پرت گویی و اباطیل بافی روی آورده اند.

سایت “ضد اطلاعاتی موسوم به مشرق نیوز به نقل از سایت انقلاب ستیز موسوم به مهرنیوز” ادعا کرده است که:

سایت خبری آمدنیوز که از ارگان‌های رسانه‌ای ضدانقلاب محسوب می‌شود دقایقی پیش از دسترس گردانندگان آن خارج شد.

به گزارش مشرق، بررسی ها نشان می دهد، احتمالا کنترل سایت ضد انقلاب «آمدنیوز» از اختیار صاحبان آن خارج شده و این سایت، به افشاگری علیه کانال تلگرامی خود پرداخته است.

این سایت و کانال آن توسط «ر – ز» اداره می شود.

منبع: مهر
سایت “ضد اطلاعاتی” موسوم به جوان نیوز – اطلاعات بسیج- در مقاله ای زیرعنوان “سایت ضدانقلابی آمدنیوز هک شد/ روح الله زم مدیر مسئول آمدنیوز است” مینویسد:
پس از ضربه فرزندان روح الله به سایت آمدنیوز و در دست گرفتن مدیریت آن، اسناد مهمی از سرپلهای داخلی این سایت و کانال آن و همچنین مدیرمسئول این سایت به دست آمد.

به گزارش تهران پرس، بنابراین گزارش  روح الله زم فرزند حجت الاسلام زم که تا پیش از این ادعا میکرد مدیریت این سایت بعهده وی نیست و حتی در مصاحبه با صدای آمریکا این ادعا را تکرار کرده بود پس از در اختیار گرفتن این سایت توسط فرزندان روح الله  اسنادی به دست امد که نشان می دهد رو ح الله زم مدیر مسئول این سایت و کانال است و کلیه اسناد پرداختی توسط وس بوده است.در فیلم  زیر مصاحبه روح الله زم با صدای آمریکا را مشاهده می کنید که در آن به دروغ ادعا م یکند که مدیر سایت آمد نیوز نیست.

در اسناد زیر پرداخت هزینه های سایت با کارت اعتباری روح الله زم  مشاهده می شود که  آخرین پرداخت مربوط به تمدید دامنه برای  دو ماه پیش است که توسط کارت اعتباری زم پرداخت شده است.
در ادامه اطلاعات مربوط به who is سایت مشاهده می شود که به نام روح الله زم ثبت شده است.

همزمان با ضربه فرزندان روح الله به سایت مفسد آمدنیوز، تعدادی از سرپلهای داخلی این سایت و برخی از مسئولان آن نیز شناسایی شدند.

بنابر این گزارش همزمان با ضربه به این سایت مشخص شد روح الله زم مسئول اصلی این سایت می باشد و برخی از رابطین داخلی آن نیز كه بعضا در برخی مجموعه ها مشغول به فعالیت هستند كاملا شناسایی شدند.

این گزارش می افزاید سرپلهای داخلی آمدنیوز به برخی از مشاوران و مدیران دولتی وصل بوده اند و بعضا دسترسی به برخی بولتنها و اخبار محرمانه نیز دسترسی داشته اند .

همچنین روح الله زم بعنوان مسئول سایت نقش اصلی را در این سایت ایفا می كند. به جاست حجت الاسلام زم كه این روزها دارای مسئولیت دولتی نیز می باشد در مورد فرزند خود و دسترسی وی به برخی اطلاعات محرمانه كه در اختیار حجت الاسلام زم می باشد، پاسخگو باشد .

اطلاعات تكمیلی در این زمینه به زودی منتشر می شود.