شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » عو عو زدن پیروان خط سعید امامی در سایت ورشکسته فرقه نیوز

عو عو زدن پیروان خط سعید امامی در سایت ورشکسته فرقه نیوز

پیروان خط ورشکسته سعید امامی مثل سگ عوعوزن آویخته زبان (کلب لاهث) دروغ میسازند و در اثبات دروغشان مثل الاغ لنگ در گِل گیر میکنند!

 دشمنان تکفیری آیت الله العظمی خمینی اگرچه به تصوف و سلسله علیه نعمت اللهیه گنابادی فحاشی میکنند و اتهام میبندند، اما هدفشان تصوف و عرفان اسلامی نیست، خمینی زدائی و خمینی ستیزی و امحاء میراث خمینی است که در ارادت به عرفان اسلامی تعبیر میشد!

دشمنان تکفیری آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به هندی در بسترِ پوشالیِ خمینی ستیزی و خمینی زدایی بر ستیزه های تکفیری خود با مسلمانان راستین پیرو اسلام ناب محمدی و فقر و طریقت درویشی و مکتب تصوف و عرفان اسلامی پافشاری میکنند.

دروغ های شاخدار تکفیری سرهم میبندند و ادعای ارائه شواهد و مدارک میکنند. اما بیدرنگ دستانِ خالیشان، طینتِ خبیثِ تکفیری اسلام ستیزشان را رو میکند و بر دایره میریزد! اما به راستی این کمیّت از دروغگویی از گوبلز آلمانی هم ساخته نبود! فقط از شیطانک ها و مارمولکهای تکفیری نفوذی در تاروپود قرارگاه کذائی ثارالله ساخته است و بس!

“موسسه حق ستیزی” یکی از مراکز ضدامنیتی وابسته به قرارگاه ثارالله و قرار گرفته در بلاد خودمختار خراسان زیر عَلَمِ احمد علم الهدی و داماد آبروباخته او ابراهیم رئیسی ملقب به “ابرام دراکولای ناسید” – که هردو ناسیدهای ضداسلام جلاد سفاک و غاصب تولیت آستان قدس رضوی و امامت مردم مسلمان خراسانند  و هر دو چپاولگران بیت المال و بردار کشندگان دههاهزار جوانان این مرز و بوم میباشند.

سایت تکفیری موسوم به “فرقه نیوز” پیروِ مکتبِ اسلام- استالینیستیِ روس ، ارگان رسمی همین موسسه تکفیری موسوم به “حق ستیزی” است که توسط محفلی از خمینی ستیزان مایوس و جاسوسان منحوس پیرو مکتبِ ورشکستهء استالینیسم روس در مقاله ای با عنوان “پروژه نفوذ دشمن با جلسه محرمانه نورعلی تابنده با شیوخ امارات” یک دروغ و اتهام و بهتان وقیحانه را فرموله کرده و مدعی شده که در این باره فیلمی هم دارد که در انتهای مقاله ارائه میدهد! اما وقتی برروی مربع کذائی میروی و برای مشاهده فیلم کذائی برروی آن کلیک میزنی در مییابی که  یک چنین فیلم پوشالی اصولا وجودخارجی ندارد!!!  فقط بسته ای آلوده به ویروس است.

 

فرقه سیاسی صوفیه مساله‌ای است که در عصر حاضر با ظهور و رویکرد منحصر به فرد خود موجب شگفتی و بهره بری اپوزیسیون خارج نشین شده است.
به گزارش فرقه نیوز:
فرقه سیای صوفیه مساله‌ای است که در عصر حاضر با ظهور و رویکرد منحصر به فرد خود موجب شگفتی و بهره بری اپوزیسیون خارج نشین شده است. ظهور صوفیه سیاسی و تحرکات معاند این فرقه به اصلاح عرفانی جز اختلاف افکنی و دیوارکشی بین اقشار مختلف مناطق حساس، ثمره‌ی دیگری نداشته است.
پدیده‌ای که با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خود باید از این پس آن را مبلغ اسلام امریکایی معرفی کرد زیرا امام عشق و عرفان در بیانات عارفانه خود ویژگی‌های اسلام آمریکایی را تضعیف اسلام و مسلمین، ایجاد تفرقه، مقابله با انقلاب اسلامی و تبرّی از اولیای خدا، تهمت و بهتان دانستند و بیان کردند در اسلام آمریکایی  حمایت از مظلومان و برائت از مشرکان و همنوایی با محرومان و ستمدیدگان و اعتراض به تسلط امریکا و اسرائیل بر کشورهای اسلامی و مخالفت با غارتگری کمپانی‌های خارجی و محکوم کردن خیانت رؤسا و سلاطین و حمایت از مبارزات مسلمانان واقعی و امثال آن جرم محسوب می‌شود.
ویژگی‌های بیان شده از سوی امام عشق و عرفان دقیقا مصداق بارز صوفیه سیاسی در عصر حاضر است و ثابت می‌کند رویکرد سیاسی صوفیه گنابادیه این فرقه به ظاهر عرفانی را تبدیل به ماکت اسلام ناب آمریکایی کرده است.
اسلام ناب آمریکایی که به بهانه‌های مختلف از پیروان خود استفاده ابزاری می‌کند و برای ایجاد اغتشاش و تهیه خوراک رسانه‌های معاند به تجمع و خشونت دعوت می‌کند.
اسلام امریکایی که زمان به حراج گذاشتن خانه قدیمی و دولت سرای رضاعلیشاه بی‌تفاوت بود و رگ غیرتش باد نکرد ولی برای دیوار کشی محل تجمع معتادین و یا تعمیر و تغییر بیمارستان 15 خرداد بیدخت، غیرتی می‌شود و به دستور مشاورین سیاسی خود با حضور و تجمع در خیابان ها به سیاه نمایی و تهیه خوراک رسانه‌های معاند می‌پردازد.
در ادامه با منتشر کردن کلیپ محرمانه‌ای از جلسه نورعلی تابنده با شیوخ امارات به رونمایی از اسلام امریکایی صوفیه سیاسی خواهیم پرداخت و در آینده با انتشار مدارک جدید به اثبات سلوک پوشالی این فرقه به ظاهر عرفانی خواهیم پرداخت