چهارشنبه , ۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » طرح جدید فتنه تکفیری و تفرقه انگیز خمینی ستیزان برای تکمیل پازل خمینی زدایی

طرح جدید فتنه تکفیری و تفرقه انگیز خمینی ستیزان برای تکمیل پازل خمینی زدایی

دم و دنبالچه های تکفیری بی اعتبار و بی قابلیت سعید امامی که در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران نفوذ کرده و سرتاپای این قرارگاه را به میدان گسترش خرافات تکفیری و خمینی سوز تبدیل کرده اند، در سال جدید خورشیدی خبر از طرح پازل توطئه جدیدی بر علیه تصوف و عرفان اسلامی، و طراحی چراغ خاموشِ یک طرح شیطانی تکفیری بر علیه اسلام ناب راستین میدهند.

تکفیری های مسلط بر قرارگاه ثارالله و گردانندگان تبهکار و سیاه پیشانی و تکفیری اداره فرق و ادیان – که از عیاشیهای یک هفته تعطیلات عیدنوروز دوباره به سردابه های نمناک و تارعنکبوت بسته مراکز فتنه گری و تفرقه سازی مراجعت کرده اند- با نهایت وقاحت هزینه توطئه های تکفیری خود را از طریق چپاول موقوفات حضرت ثامن الائمه علیه السلام – که در ید غصبی ابراهیم رئیسی جنایتکار و احمدعلم الهدای ضداسلام و خمینی ستیز، و سایر بازماندگان دربار هارون الرشید خلیفه عباسی در بلاد خودمختار خراسان قرارگرفته- تامین میکنند!

خطوط تاریک این طرح شیطانی سیاه برعلیه میراث آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به “هندی” در سایت شیطان پرستان گروه تکفیری حق ستیز موسوم به “موسسه حق پژوهی!!! درخراسان” انعکاس مییابد، و حاصل بخار معدهء مشتی جاسوس منحوس “داس و چکشی” پیرو “استالینیسم روس” و توده ای های ورشکسته تائب ومایوس است.

قطب سالخورده صوفیه برای توجیه بهم ریختگی درون فرقه‌ای که به خاطر کهولت سن و ضعف جسمانی وی به وجود آمده؛ با سخنان نسنجیده، بار دیگر فقرای فرقه را وارد پازل فتنه جدید دشمن کرد.
به گزارش فرقه نیوز:مشاور سابق ترامپ در امور خاورمیانه ابراز امیدواری کرد که مخالفان نظام سیاسی ایران، بتوانند در سال جدید فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه 88 در ایران راه بیاندازند. در این بین قطب سالخورده صوفیه با سخنان خود ناخواسته در پازل فتنه جدید بازی کرد تا بار دیگر خاطرات فتنه 88 زنده شود. فتنه جدیدی که معاندین نظام با توجه به پتانسیل بالای فرقه سیاسی صوفیه آن‌ها را وارد میدان کردند تا با گذشت 48 ساعت از جلسه سخنرانی نورعلی تابنده و انعکاس آن توسط سایت معاند آمد نیوز، پایگاه خبری مجذوبان نور تازه متوجه شود این فرقه مورد توجه رسانه‌های معاند قرار گرفته و باید اصلاحیه سخنان دو روز قبل قطب سالخورده خود را صادر کند تا فقرای فرقه از خود سوال نکنند چرا پایگاه خبری این فرقه جزء آخرین نفری است که متوجه سخنان قطب سالخورده شده است و باید این موضوع را از زبان رسانه‌های معاند بشنوند. بحث حذف قطب سالخورده فرقه سیاسی صوفیه به حدی برای خود صوفیه غیر منتظره بود که هنوز بزرگان این فرقه در شوک قرار دارند و پایگاه خبری مجذوبان نور ترجیح داده برای حفظ آبروی و اعتبار خود سکوت کند و از طرح این موضوع مضحک چشم پوشی کند.

اما اصل ماجرا چه بوده است؛

بدون شک ریشه فتنه 88 در خارج از کشور طراحی شد و فقط مرحله عملیاتی و تاکتیکی در داخل کشور اجرا شد. چه بسیار افرادی که نمی‌دانستند در حال تکمیل پازل فتنه 88 هستند و اقدام آن‌ها چه تبعاتی می‌تواند داشته باشد و نقش آن‌ها در این فتنه درست همانند یک سرباز آماده به خدمت برای اهداف کلان استکبار جهانی است. البته عده‌ای نیز نقش سر‌پل‌های اطلاعاتی را بازی می‌کردند و کاملاً با سرویس‌های بیگانه ارتباط داشتند و در این راستا اقدام می‌کردند. این افراد برای اقدامات و کارهای خود مأموریت از پیش تعیین شده داشتند و کاملاً آگاهانه و با نقشه قبلی در این میدان وارد شدند. بحث حذف قطب سالخورده صوفیه هم دقیقا مثل فتنه 88 خواهد بود و چه بسیار فقرای که ناخواسته وارد پازل فتنه جدید خواهند شد.نورعلی تابنده در جلسه اول فروردین 96 بعد از آن که در جلسه آقایان خانقاه امیرسلیمانی شرکت کرد و ظرف مدت کوتاهی توان جسمی خود را مثل همیشه با چند دقیقه صحبت کردن از دست داد و قادر نبود برای جلسه بانوان صحبت کند ناخواسته در جلسه بانوان به طرح مسئله‌ای پرداخت که بزرگان و گردانندگان پایگاه خبری مجذوبان نور از آن به راحتی عبور کردند و آن را به پای دیگر سخنان بی‌معنای قطب سالخورده خود گذاشتند تا بعد از گذشت 48 ساعت و انعکاس آن توسط رسانه‌های معاند تازه متوجه منظور قطب خود شوند.نورعلی تابنده که این روزها با توجه به وضعیت جسمانی خود قادر به هدایت مریدان و شرکت در جلسات فقری نیست با سخنان خود قصد توجیه این بهم ریختگی درون فرقه‌ای را داشت که ناخواسته وارد پازل فتنه جدید شد تا طراحان فتنه فریاد حذف قطب سیاسی صوفیه را به گوش پایگاه خبری مجذوبان نور و فقرای فرقه برسانند و آن‌ها را وارد پازل فتنه جدید کنند.

ادعای مضحک حذف قطب سالخورده صوفیه با واکنش متفاوت فقرا و بزرگان این فرقه همراه بود به حدی که نورعلی تابنده در جلسه روز گذشته مورخ 4 فروردین96 تاکید به پرهیز از تفرقه کرد، تا مشخص شود دود این سخنان نسنجیده اول به چشم مریدان قطب سالخورده رفته است.

گرد هم آیی زبونانه خمینی ستیزان تکفیری از قم، و خمینی زدایان پیرو خط سعید امامی تکفیری   از بلاد خودمختارخراسان – تصرف شده در ید غاصبانه احمدعلم الهدای اسلام ستیز و ابراهیم رئیسی جنایتکار- در حوزه علمیه قم، برای طراحی پازل فتنه ای تازه در سال 1396 بر علیه تصوف و عرفان ناب اسلامی و اسلام راستین در حوزه علمیه قم.

به گزارش فرقه نیوز:
مدیریت و اعضاء موسسه راهبردی حق پژوهی به دعوت معاونت فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی قم در همایش رنگ نیرنگ  شرکت نمودند.
در این همایش که اساتید و صاحب نظران حضور داشتند؛  نشست حجه الاسلام امین نیا مدیریت موسسه راهبردی حق پژوهی به تبیین روش ها و بایسته های تبلیغات  و ارائه راهکارهای پیشنهادی  پرداختند.
یابود و تمجید از سایت فرقه نیوز توسط دبیر همایش حجه الاسلام روزبهانی نیز در این همایش صورت گرفت و ایشان ضمن فاخر دانستن سایت فرقه نیوز از شناخته بودن این سایت برای پژوهشگران عرصه ادیان و فرق سخن به میان آوردند.