شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » محدودبودن پتانسیل محسن هاشمی، و خط مشی مهندسان نظام در سوق دادن نظام به سوی هاشمی زدایی مانند در و تخته با هم جفت و جور شده اند!

محدودبودن پتانسیل محسن هاشمی، و خط مشی مهندسان نظام در سوق دادن نظام به سوی هاشمی زدایی مانند در و تخته با هم جفت و جور شده اند!

فرزند رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید که برای حل معضل ترافیک تهران در انتخابات شوراها ثبت‌نام کرده است!!

به گزارش تسنیم مستقر در فرمانداری تهران، محسن هاشمی رفسنجانی فرزند ارشد آیت الله هاشمی و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران که برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در فرمانداری حضور یافته بود در جمع خبرنگاران علت شرکتش در انتخابات شورای شهر را  حل معضل ترافیک و بار گذاری نامناسب شهری و اختلال در خدمات شهری عنوان کرد و گفت: طبق توصیه رهبر انقلاب نگاه عقلی به فعالیت شهری خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از خرد جمعی مشکلات تهران را حل کنیم.

وی در مورد مخالفت خانواده آیت الله هاشمی با نامگذاری یکی از خیابان های تهران به نام این مرحوم گفت: یاد آیت الله هاشمی در خاطره‌هاست و مسئولین شهری سعی می‌کنند با نامگذاری هم یاد ایشان را زنده نگه دارند و در کشور‌های دیگر هم این روند مرسوم است. در صورتی که از ما در کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران نظرخواهی شود در این خصوص اظهار نظر می‌کنیم.

مدیرعامل اسبق شرکت متروی تهران درباره میانگین حضور افراد در سمت شهرداری تهران یادآور شد: تهران یک شهر 200 ساله است که 100 شهردار داشته و به طور میانگین هر شهردار 2 سال است و قالیباف رکورد طولانی‌ترین شهرداری تهران را با 12 سال حضور می‌زند.

هاشمی پاسخ به سوالی درباره احتمال سر لیستی‌اش در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران گفت: سرلیستی در تهران خیلی مهم نیست؛ با این تعداد کاندیدا لیست‌های زیادی تجربه خواهد شد و اسامی مشترک در لیست‌ها وجود خواهد داشت.

وی تصریح کرد: هر گروهی به من اعتماد کند استقبال می‌کنم و توصیه‌ها و دعوت‌هایی از سوی شخصیت‌های سیاسی برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران داشته‌ام و با یک گروه هم مشورت کردم و به این جمع‌بندی رسیدم که در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران شرکت کنم.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد درباره انتخابش به عنوان شهردار آینده تهران گفت: بحث در مورد شهرداری آینده تهران یک بحث انحرافی است و زمان آن زود است.