پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » کمونیستهای استالینیستی نفوذی در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و جاسوسهای منحوس و آخوندکهای ضدانقلابی مایوس که مدافعانِ منافعِ” اسلام روس” !!، و مسلط بر “اداره تکفیری و ننگین فرق و ادیان” میباشند، در پهنه اسلام زدایی و خمینی ستیزی دَرَکه به دَرَکه به قهقرا میتازند!

کمونیستهای استالینیستی نفوذی در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و جاسوسهای منحوس و آخوندکهای ضدانقلابی مایوس که مدافعانِ منافعِ” اسلام روس” !!، و مسلط بر “اداره تکفیری و ننگین فرق و ادیان” میباشند، در پهنه اسلام زدایی و خمینی ستیزی دَرَکه به دَرَکه به قهقرا میتازند!

درگذشت گرانمایه فاضلِ ایراندوست “مرحوم استاد دکتر ادیب برومند”- مسئول جبهه ملی ایران و از یاران دکترمحمدمصدق-  را که عمری برای عزت و سربلندی ایران کوشید و همیشه مورد نفرت اعوان و انصار توده ای های پیروِ “استالینیسم روسی” قرار داشت، سایت تکفیری ضاله موسوم به “فرقه نیوز” – وابسته به مرکز حق ستیزی، در بارگاه بازماندگان خلیفهء غاصب عباسی هارون الرشید – یعنی ابراهیم رئیسی جنایتکار و آخوند عَلَم الهدای بیمقدار- بهانه ای قرار  داد تا به میراث معنوی آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی المصطفوی الخمینی المتخلص به “هندی”، یاوه گوئیهایی بیمزه و بی ارزش بنماید.

 
اقامه نماز میت بر پیکر زنده یاد مرحوم دکتر عبدالعلی ادیب برومند توسط حجت الاسلام و المسلمین دعائی مسئول روزنامه اطلاعات. نکته قابل توجه پوشاندن پیکر مرحوم برومند با پرچم ملی ایران با شیروخورشید و شمشیر در میان آن است.

برای ثبت در تاریخ مقاله کذائی سایت تکفیری موسوم به “فرقه نیوز  با عنوان  “برادرخواندگی جبهه مرتد ملی و صوفیه سیاسی” درج میشود:

ارتباط نزدیک و تنگاتنگ نورعلی تابنده و ادیب برومند این دو عضو فعال جبهه مرتد ملی، هر خاستگاهی غیر از سیاست را برای قطبیت نورعلی تابنده به چالش می‌کشد تا برادر خواندگی صوفیه سیاسی و جبهه مرتد ملی به وضوح نمایان شود.

به گزارش فرقه نیوز_نورعلی تابنده قطب سیاسی صوفیه که فعالیت و عضویت جبهه مرتد ملی و نهضت آزادی را در کارنامه خود دارد بعد از بستری شدن عبدالعلی ادیب برومند رییس هیات رهبری و شورای مرکزی جبهه مرتد ملی به عیادت وی رفت تا مهر تاییدی بر برادرخواندگی جبهه مرتد ملی و صوفیه سیاسی باشد.بعد از سقوط مصدق عبدالعلی ادیب همانند نورعلی تابنده، برای فعالیت سیاسی به نهضت مقاومت ملی پیوست. وی در سال ۱۳۳۹ به همراه الله‌یار صالح، غلام‌حسین صدیقی، باقر کاظمی و کریم سنجابی در تأسیس جبهه‌ی مرتد ملی به عنوان یک تشکیلات سیاسی شرکت داشت و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به عضویت در هیئت رهبری جبهه‌ی مرتد ملی انتخاب شد.بعد از فروپاشی جبهه مرتد ملی و تقابل این گروه انحرافی با حکم الهی، در سال ۱۳۷۳ تحت رهبری ادیب برومند مجدداً جبهه مرتد ملی احیاء شد و نورعلی تابنده به قطبیت رسید تا دهه 70، دهه جان گرفتن اعضای جبهه مرتد ملی باشد.دهه سوم اسفند95 این دو یار قدیمی راهی بیمارستان شدند ولی ادیب برومند عصر دوشنبه ۲۳ اسفند در تهران درگذشت و نورعلی تابنده قطب سیاسی صوفیه عصر چهارشنبه 25 اسفند از بیمارستان مرخص شد تا زمزمه‌های ریاست نورعلی تابنده بر شورای مرکزی جبهه مرتد ملی به گوش برسد.

پتانسیل بالای فرقه سیاسی صوفیه در استفاده ابزاری از مریدان فصل تازه‌ای را در رویکرد سیاسی جبهه مرتد ملی به نمایش می‌گذارد ولی با توجه به رفتار سخیف و دور از ادب این فرقه که هر روز شاهد پررنگ‌تر شدن آن هستیم، بعید است بزرگان جبهه مرتد ملی اندک آبروی خود را به حراج گذارند.

لازم به ذکر است پایگاه خبری مجذوبان نور بعد از فوت عبدالعلی ادیب برومند با انتشار خبر درگذشت وی، تصویر عیادت نورعلی تابنده از ادیب برومند منتشر کرد تا ارتباط تنگاتنگ این دو گروه سیاسی به نمایش گذاشته شود.