شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » بین المللی » پس از حمله یک مرد مسلح به تبر به مسافران ایستگاه مرکزی قطار در شهر «دوسلدورف»حداقل 5 نفر دستگیر شده‌اند. ،

پس از حمله یک مرد مسلح به تبر به مسافران ایستگاه مرکزی قطار در شهر «دوسلدورف»حداقل 5 نفر دستگیر شده‌اند. ،

شاهدان عینی گفته‌اند که پس از حمله، مسافران خون‌آلود روی زمین دیده شده‌اند.

شبکه خبری الجزیره می‌گوید حداقل 5 نفر در این حمله دستگیر شده‌اند. منابع محلی هم از گشت‌زنی هلیکوپتر پلیس در بالای محوطه اطراف ایستگاه خبر می‌دهند.

پلیس آلمان ابتدا و ساعاتی پس از این حمله پلیس  از دستگیری 2‌ مرد در این رابطه خبر داده ، و اعلام کرده بود  که از 2 مرد دستگیر شده، فقط یک نفر در حمله با تبر به مردم دست داشته و وی هم مبتلا به اختلالات روانی است.پس از حمله یک مرد مسلح به تبر به مسافران ایستگاه مرکزی قطار در شهر «دوسلدورف»، پلیس این محل را محاصره کرد.آنطور که نشریه انگلیسی «میرور» گزارش داده، مأموران مسلح به سلاح گرم به این ایستگاه هجوم برده‌اند و هیچ قطاری هم در این ایستگاه توقف نمی‌کند.
فارس: آلمان در یک سال اخیر شاهد چندین حمله تروریستی بوده و این امر در کنار ترس اروپای غربی از حملات داعش، باعث شده که نیروهای امنیتی آلمان در وضعیت هشدار باقی بمانند. در آخرین ماه از سال 2016 و با نزدیک شدن به کریسمس، یک کامیون به بازار تهیه لوازم شب عید مسیحیان عحمله کرد و 12 نفر را کشت و زخمی کرد.