شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » افشاگری » پرده بردای و افشاگری سایت رجانیوز از حقه بازیهای ناجوانمردانهء وزارت اطلاعات برای خبرگیری از اپوزیسیون.

پرده بردای و افشاگری سایت رجانیوز از حقه بازیهای ناجوانمردانهء وزارت اطلاعات برای خبرگیری از اپوزیسیون.

 وزارت اطلاعات برای پروپاگاندا ، بزرگنمایی و اظهارقدرت کاذب، شیوه های تخلیه اطلاعاتی خودرا با ناشیگری لو داد!

سایت رجانیوز در مقاله ای زیرعنوان “پاتک وزارت اطلاعات به سرکرده گروهک کومله/ سرکرده کومله در نیم‌ساعت تخلیه اطلاعاتی شد!” مدعی شد:

در روزهای گذشته، یک “فرد ناشناس” (به عنوان خبرنگار بی بی سی فارسی) و در حقیقت یکی  از ماموران گمنام امام زمان!!، تلفناً با “ابراهیم علیزاده” – از مسئولان سازمان کومله کردستان- تماس گرفته و در این مکالمه او را به‌مدت نیم‌ساعت به صورت تلفنی، تخلیه اطلاعاتی کرده و  از این طریق اطلاعات مهم و بسیار محرمانه‌ای به‌دست آورده است.

ابراهیم علیزاده در طول این مصاحبه اطلاعات خوبی ارائه و تخلیه اطلاعاتی می شود، بدون آنکه بداند در حال تخلیه اطلاعاتی است! این فرد ناشناس با موفقیت، سرکرده کومله را نیم ساعت بازجویی می کند و ضرب شست محکمی به این گروهک می‌زند.

رجانیوز – نادر کیانی: یک منبع خبری مؤثق اطلاع داد:
ابراهیم علیزاده در طول این مصاحبه اطلاعات خوبی ارائه و تخلیه اطلاعاتی می شود، بدون آنکه بداند در حال تخلیه اطلاعاتی است! این فرد ناشناس با موفقیت، سرکرده کومله را نیم ساعت بازجویی می کند و ضرب شست محکمی به این گروهک می‌زند. بر اساس این گزارش، سید ابراهیم علیزاده سرکرده گروه کومله کمونیستی که بعد از این ماجرا دچار فشار روحی و روانی شده است، با لو رفتن این ماجرا، برای کم کردن بار سنگین آن در بین اعضای گروه ادعا می‌کند در همان دقیقه اول متوجه مشکوک بودن تماس تلفنی شده  و تماس را قطع کرده است!

اما جزئیات این گزارش بصورت اختصاصی توسط سایت رجانیوز به این شرح افشاء می‌شود؛

فردی ناشناس تحت عنوان”خبرنگار بی بی سی فارسی”! با سرکرده کومله تماس می گیرد و اعلام می دارد که قصد مصاحبه تلفنی با نامبرده را دارد. این فرد موفق می‌شود سرکرده کومله را اغفال  و اطلاعات بسیار حساس و مهمی از وی و گروهک متبوعش به‌دست بیاورد.
 ابراهیم علیزاده در طول این مصاحبه اطلاعات خوبی ارائه و تخلیه اطلاعاتی می شود، بدون آنکه بداند در حال تخلیه اطلاعاتی است! این فرد ناشناس با موفقیت، سرکرده کومله را نیم ساعت بازجویی می کند و ضرب شست محکمی به این گروهک می‌زند.
 این در حالی است که گروه های کردی مدعی هستند موارد امنیتی را بخوبی رعایت می کنند و کسی قدرت ضربه اطلاعاتی به آنها را ندارد.