جواد کریمی قدوسی نماینده اصولگرای مجلس ایران، در اظهاراتی، مدعی به وجود آمدن اختلافات عمیق در درون خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از درگذشت او شد و ادعا کرد که این خانواده قصد مهاجرت به کانادا دارد.

به گزارش روزنامه شرق، سایت معلوم الحال و ضدرفسنجانی موسوم به  «انصارکلیپ»، یکشنبه 26 فوریه، یک فایل صوتی از دروغپردازیهای تازه  جواد کریمی‌قدوسی با عنوان «سخنان مهم کریمی‌قدوسی در قم» منتشر کرد!!

در این فایل صوتی یک ساعته، او اتهاماتی را متوجه هاشمی و خانواده او و جریان سیاسی نزدیکبه او را دارد؛ اتهاماتی که محسن هاشمی در گفت‌وگوی خود با «شرق» از صدر تا ذیل آن را تکذیب کرد.

کریمی عربده کش میگوید: «بعد از فوت آقای هاشمی در خانواده ایشان خیلی اختلافات عمیقی پیش آمد. در یکی از این جلسات فائزه و یاسر استدلال می‌کنند که ما بچه‌ها همه باید از کشور خارج بشویم و به کانادا برویم و بگوییم که مادر مریض است و برای مداوای او باید از کشور خارج شویم؛ البته آنجا هم کلی اموال و املاک برای این منظور فراهم کرده‌اند. محسن می‌گوید که من وصی پدر هستم اجازه نمی‌دهم که تو فائزه خیلی آبروی ما را برده‌ای از آن زمانی که سوار دوچرخه شدی، کت‌و‌دامن پوشیدی تا این اواخر که به دیدن بهایی‌ها رفتی، ضربات زیادی به پدر زدی و اگر بخواهی این راه را ادامه بدهی، ما تو را تکذیب می‌کنیم؛ یعنی من تو را تکذیب می‌کنم در این قضیه. در شرف پیروزی انقلاب اسلامی فامیل‌های قدرت و ثروتی که در کشور بودند 54 فامیل بیشتر نبودند، سناتورها و درباری‌ها بودند که فرار کردند و شورای انقلاب اموال اینها را مصادره کرد که بنیاد مستضعفان از اینجا پدیدار شد. انقلاب که به پیروزی رسید دیگر در این کشور فامیل ثروت و قدرت وجود نداشت. الان قریب نیم‌قرن از انقلاب گذشته و چندین‌برابر قبل از انقلاب، جریان اعتدال با محوریت این افراد که به سران فتنه مشهورند، به‌خصوص شخص آقای هاشمی، ده‌ها برابر فامیل ثروت و قدرت به وجود آورده‌اند. جریان غرب‌گرا که با پیروزی انقلاب در کشور تاخت‌وتازی نداشت، امروز در کشور بیشتر ارکان اجرائی را بر عهده گرفته است و دنبال این هم بود که خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، اینها را هم به دست بگیرند، باید مقابل این جریان ایستاد. به خاطر سبک و سیاق خانواده‌های قدرت و ثروت، ولنگاری فرهنگی کلید خورده است و آرام‌آرام سعی کردند کلاش را از روی دوش جوانان ما بگیرند و گیتار و تار را به‌جای آن قرار دهند».

ادعاهای گزافه و بیسروته  کریمی‌قدوسی از سوی محسن هاشمی پسر بزرگ هاشمی‌رفسنجانی تکذیب شده است.  کریمی قدوسی پیش‌تر بارها و بارها ادعاهایی را در انتساب به دیگران  مطرح کرده بود که همگی با تکذیب مواجه شد، اما این دروغگر دست از پررویی و تغییر رویه برنمیدارد.