پنجشنبه , ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » حرص و هراس فارس نیوز و همدستان ضد مردمی اش از خط مشی افشاگرانه مردمی کانال”آمدنیوز”.

حرص و هراس فارس نیوز و همدستان ضد مردمی اش از خط مشی افشاگرانه مردمی کانال”آمدنیوز”.

سایت تکفیری موسوم به “دیده بان” به نقل از خبرگزاری خبیث دروغپردازِ موسوم به “فارس” مدعیِ فشار گردانندگان اصلی(!!) «آمدنیوز» به “سردبیر سابق” شد!

سایت کذائی تکفیری دیده بان از سایت های پوششی اداره تکفیری فرق و ادیان در ادعایی مسخره به نقل از سایت پروپاگاندیست موسوم به “فارس نیوز”(اطلاعات سپاه پاسداران) مینویسد:

ویدئوی افشاگرانه خبرگزاری فارس درباره ماهیت گردانندگان پشت پرده سایت آمدنیوز باعث شد تا تلاش‌های گسترده ای برای فرافکنی پیرامون واقعیت های این سایت آغاز شود. به دنبال انتشار یک ویدئو از اعترافات «سید احمد شمس» سردبیر سابق سایت ضد انقلاب «آمدنیوز» که در آن وی از منابع مالی و مفاسد اخلاقی «روح‌الله زم» [ فرزند محمد علی زم که این روزها از دوستان اکبر ترکان بوده و اکنون معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقصادی است] پرده برداشته است، وی با انتشار ویدئویی که توسط «آمدنیوز» هم پوشش داده شد، به تکذیب اظهارات مستند خود پرداخت! هرچند مطالب ارائه شده توسط این فرد ابعاد گسترده‌ای از جمله چگونگی پشتیبانی و نقش سرویس‌های جاسوسی ضد ایرانی در پشت پرده این رسانه، رابط های داخلی آمدنیوز، طریق جذب عوامل و پرداخت پول به آنان و… دارد که در آینده نزدیک و در قسمت های بعدی منتشر خواهد گردید، اما در اینجا به بخشی از اکاذیب وی در تکذیبیه‌اش پاسخ داده می‌شود. در حالیکه فیلم منتشر شده در خبرگزاری فارس به حد کافی گویا است اما عصبانیت «تیم اصلی گرداننده آمدنیوز» از این افشاگری موجب شده تا در متن و ویدئوی منتشره از سوی سردبیر سابق این سایت، دروغ‌های متعددی به زبان آورد که نشان می‌دهد وی تحت فشار «گردانندگان اصلی آمدنیوز» و برای جلوگیری از انتقام‌گیری از وی و همسرش، مجبور به انتشار این ادعاها شود. به عنوان نمونه «سیداحمد شمس» مدعی شده است که :«حتی یک‌روز در این رسانه[آمدنیوز] فعالیت نداشته‌ام»! علاوه بر اینکه وی در ویدئوی منتشره از سوی خبرگزاری فارس صراحتا به «همکاری خود در راه اندازی سایت آمدنیوز» اقرار کرده است، با مراجعه به آرشیو این سایت می‌توان مطالب متعددی از «سید احمد شمس» یافت که به صورت اختصاصی در قالب «ترجمه» یا «تحلیل» منتشر گردیده است! علی رغم ادعای «کذب» سید احمد شمس در عدم همکاری با «آمدنیوز» مطالب تولیدی اختصاصی وی برای این وبسایت، همچنان بر روی خروجی آن قرار دارد! وی در ادامه با حمله به خبرگزاری فارس، ادعای«تقطیع» اظهارات خود درباره «شخصیت رفتاری و مفاسد اخلاقی روح‌الله زم» را مطرح کرده و مدعی شد: «یک موی روح‌الله زم به تمام آن رسانه‌ها ارزش دارد»!  برای رد این ادعا کافی است به این بخش از اظهارات وی و همسرش توجه کرد که صراحتا«دلیل طلاق همسر روح‌الله زم و بازگشت وی به ایران» را «مفاسد اخلاقی بیش از اندازه روح‌الله زم و افراط وی در زن بارگی» عنوان می‌کنند و مشخص نیست با اینگونه سخنان صریح، دقیقا منظور وی از «تقطیع» چیست؟البته این نکته نباید ناگفته بماند که به دلیل رعایت برخی مسائل اخلاقی و شرعی بخشی از سخنان وی منتشر نگردید که در آن به نحوه فریب دختران و زنان توسط «روح‌الله زم» در قالب فعالیت‌های تجاری_اقتصادی و چگونگی اطلاع یافتن همسرش از فساد اخلاقی وی پرداخته است! گفتنی است در روزهای آینده مستندات بیشتری از پشت پرده این رسانه از زبان «سید احمد شمس» منتشر خواهد شد.

13951204000753 PhotoL

 

13951204000757 PhotoL