جمعه , ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ابوالقاسم اکبرنژاد، مدیرکل امور دولت و لوایح وزارت دفاع: سوریه خط مقدم جبهه مقاومت است

ابوالقاسم اکبرنژاد، مدیرکل امور دولت و لوایح وزارت دفاع: سوریه خط مقدم جبهه مقاومت است

سردار ابوالقاسم اکبرنژاد مدیرکل امور دولت و لوایح وزارت دفاع گفت: آمریکا؛ عربستان و اسرائیل پس از ۲۰ سال برنامه ریزی حمله نظامی به سوریه را اجرا کرده‌اند و باید دانست سوریه خط مقدم جبهه مقاومت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اندیمشک،  سردار ابوالقاسم اکبرنژاد در یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک با بیان این که شهدا حاضر شدند جان خود را در راه خداوند و اسلام تقدیم کنند و باید شخصیت و جایگاه آنها را به جامعه معرفی کنیم اظهار داشت: ملت ایران اسلامی سلطه‌گری و سلطه‌پذیری از استکبار جهانی را نمی‌پذیرد چون این فرهنگ شهدای دفاع مقدس و اسلام است.

وی افزود:  جوانان امروز که در میدان جدید دفاع مقدس  و دفاع از حرم قرار گرفتند از شهدای دفاع مقدس دیروز الگو برداری کردند و تا پای جان بر عهد خود وفادار هستند و همراه مجاهدان جا مانده از دفاع مقدس در میدان مقاومت به دنبال شهدا می‌روند و در این میدان دشوار عقیدتی، جان می‌دهند.

مدیرکل امور دولت و لوایح وزارت دفاع عنوان کرد:  یادواره شهدا پاسداشت ایثارگری‌ها، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و شهامت به نسل‌های آینده انقلاب است و اگر امروز شاهد حضور جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک کشور مقتدر در جهان هستیم و جوانان ما در سوریه حضور دارند یعنی در شهادت باز است و ایثار و شهادت در فرهنگ ما نهادینه شد.

وی با اشاره به نبردهای رزمندگان مدافع حرم با تکفیری‌ها در جبهه مقاومت، گفت: قبل از تسلط رزمندگان مدافع حرم به سرزمین‌های اشغالی توسط تکفیری‌ها خیلی‌ها سرنوشت جنگ را تمام شده می‌دانستند ولی جوانان این جبهه به خوبی شکستی دیگر برای دشمنان اسلام و انقلاب به یادگار ثبت کردند.

سردار اکبر نژاد بیان کرد: در جبهه سوریه دو قوای فکری به نبرد می‌پردازند که یکی از آنان نیروهای شیطان و دیگری رزمندگان دفاع از حرم اهل بیت(ع) هستند و رزمندگان جبهه مقاومت به زودی شیاطین را شکستی سخت می‌دهند.

وی افزود: امروز سوریه خط دفاع و مقاومت است و باید یاری‌اش کرد تا دشمنان گمان نکنند هرگاه که فکر دخالت و پیش روی به سرشان بزند موفق خواهند شد چرا که امروز جمهوری اسلامی ایران حرف نخست را در جبهه سیاسی می‌زند و خط مشی ما تعیین‌کننده است.

مدیرکل امور دولت و لوایح وزارت دفاع  با اشاره به نقشه بیست ساله آمریکا و عربستان و اسرائیل برای حمله به سوریه، اظهار کرد: دفاع از مجاهدان راه خدا و مظلومان، خط مشی جمهوری اسلامی ایران بوده و به مظلومان کمک می‌کنیم و در راه کمک به مظلومان خون‌های پاکی را تقدیم کردیم و شهدای مدافع حرم سبب عزت اسلام شدند.

انتهای پیام/