شنبه , ۵ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » بازی ضابطین قضایی بیوجدان با طبیعی ترین حقوق شهروندان بیدفاع

بازی ضابطین قضایی بیوجدان با طبیعی ترین حقوق شهروندان بیدفاع

بازی ضابطین قضایی بیوجدان با طبیعی ترین حقوق شهروندان بیدفاع، در برابر بی قانونیها و قانون شکنیهای مستمر نفوذیهای قرارگاه ثارالله سپاه و اداره تکفیری فرق و ادیان

خبرگزاریهای وابسته به اداره تکفیری فرق و ادیان و ضابطین بیوجدان قضایی مربوط به مرکز اسلام ستیز موسوم به قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران در اراجیفی مشمئز کننده که در سایت یاوه پرداز تکفیری موسوم به فرقه نیوز انعکاس پیدا کرده، مدعی شده اند که آقای دکترمحمدعلی طاهری -که بناحق محکوم به اعدام شده بوده – اگرچه از همه اتهامات وارده تبرئه شده، اما حالاحالاها بدون هیچ حکم قضایی و قانونی و شرعی و عرفی باید در زندان بماند. چون ضابطین بیوجدان و جاسوسهای منحوس “داس و چکشی” مایوس تکفیری چنین میخواهند!

نوشته سایت رجس آلود موسوم به فرقه نیوز تکفیری به قرار زیر است

به گزارش فرقه نیوز؛

در ماه های اخیر،حامیان و طرفداران طاهری با تلاش گسترده سعی کردند نظام اسلامی و قوه قضاییه را تحت فشار قرار دهند تا محمدعلی طاهری سرکرده فرقه حلقه را تبرءه و از زندان رها کنند،این تلاش های مذبوحانه از برگزاری تجمعات غیرقانونی،نامه نگاری به مسولین و نمایندگان مجلس،حمایت حامیان خارجی و …نشان از برنامه ای هماهنگ و هدفدار در حمایت از فرقه ای انحرافی است که دشمن برای مقابله با تفکر شیعی به آن امید بسته است.

در آخرین اقدامات، سرکرده این فرقه اقدام به شکایت علیه مخالفین و منتقدین کرده است،این اقدام که با شکایت از منتقد فعال حلقه خانم فاطمه میرزاییان آغاز شد و پس از آن شکایت علیه مدیر مسول ماهنامه عصر اندیشه بخاطر چاپ مصاحبه ای از طاهری و بیان حقایق فرقه و در نهایت به شکایت از قاضی پرونده آقای احمدزاده رسیده است.
به اعتراف خانم زینب طاهری وکیل سرکرده حلقه ،طاهری از قاضی پرونده به اتهام قانون شکنی، شکایت کرده و خواستار آزادی بی قید و شرط خویش است.

قابل ذکر است که هرچند 5 سال حبس طاهری برای جرائم دیگر به پایان رسیده است، اما اتهام افساد فی الارض هنوز در پرونده مطرح است؛ طبق قانون مجازات اسلامی کسی که هنوز اتهامی در پرونده دارد که در حال بررسی است می‌توان با سه روش با او برخورد کرد؛ یکی قرار بازداشت که تا دو سال قابل تمدید است. دوم قرار وثیقه و سوم قرار کفالت، با توجه به تجربه آزادی موقت سال 89 طاهری که او خلاف تعهدات عمل کرد و با وجود تعهد دادن برای عدم فعالیت، دوباره فعالیت های غیرقانونی را از سر گرفت و با توجه به مفتوح بودن پرونده‌اش و حکم اعدامی که داده شده بود،قوه قضاییه  او را با قرار وثیقه آزاد نکرد. به همین خاطر قرار بازداشت موقت صادر شد که طبق قانون تا دو سال قابل تمدید است و بعد از دو سال خودبه‌خود تبدیل به‌قرار وثیقه یا کفالت می‌شود.یعنی تمام مراحل رسیدگی به پرونده قانونی بوده و جای اعتراض نیست.

حال باید از سرکرده حلقه پرسید اگر شما تابع قانون هستید و اصرار دارید در مورد شما مطابق موازین قانونی برخورد شود(که البته اینگونه بوده) چطور هنوز  با وجود غیرقانونی بودن فرقه حلقه و فعالیت ها،هم شما و هم شاگردانتان پی در پی در این سالها قوانین مدنی و اجتماعی را زیر پامی گذارید؟

آیا این استفاده ابزاری از قانون و سوء استفاده از رأفت اسلامی در مورد شما نیست؟؟!!