یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آخوندحکومتی -محسن اراکی- در دفاع از “شیعه روسی”، بزرگان مستقل را متهم به پیروی از “تشیع انگلیسی” کرد!

آخوندحکومتی -محسن اراکی- در دفاع از “شیعه روسی”، بزرگان مستقل را متهم به پیروی از “تشیع انگلیسی” کرد!

 آخوندحکومتی -محسن اراکی- ، با زیرپا انداختن اعتبار تشیع اثناعشری،  در دفاع از “شیعه روسی”، بزرگان مستقل و دانشمند اسلام را متهم به پیروی از “تشیع انگلیسی” کرد!

آخوند اراکی که دروس ملائی خود را درحوزه علمیه لندن خوانده و سالها در انگلستان سکونت داشته ادعا کرد: “شیعه انگلیسی” دشمن مذهب تشیع و اهل‌بیت(ع) است/دشمنان با “شایعه‌سازی” دنبال ایجاد اختلاف هستند

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بابیان اینکه شیعه انگلیسی دشمن مذهب و اهل‌بیت(ع) است، گفت: باید از عوامل این گروه پرسید چرا در مورد جنایات رژیم صهیونیستی سخنی به میان نمی‌آورند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آخوند محسن اراکی ظهر امروز در هفتمین همایش هیئت‌های محوری و برگزیده کشور که در سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران مهدی(عج) برگزار شد بابیان اینکه صبر و تشیع رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند اظهار داشت: صبر و استقامت از ویژگی‌های بارز ائمه(ع) بوده و خاندان تشیع صبر را  پیشه خودساخته بودند.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به نعمت وجود ولایت در مکتب تشیع گفت: مشکل جوامع اسلامی دیگر در دوره‌های مختلف تاریخی محروم شدن از این نعمت بزرگ بوده است.نخستین شرط صبر احیای نام رسول اکرم(ص) در جامعه است، زنده نگه‌داشتن یاد حضرت رسول(ص) سبب جلوگیری از اختلاف و تفرقه در جامعه می‌شود ازاین‌رو نباید اجازه دهیم پرچم ایشان به زمین بیفتد. یکی از ویژگی‌های بارز حضرت علی(ع) پیشه کردن صبر ایشان بود که به‌منظور حفظ اصل اسلام صبر پیشه می‌کردند ازاین‌رو در دنیای امروز نیز شیعیان با رفتن به درب خانه اهل‌بیت(ع) در راه رسیدن به حقایق دینی تلاش کنند.معنای بصیرت ماندگاری در خط اهل‌بیت(ع) است، برخی به دنبال ایجاد تفرقه میان اهل تشیع و تسنن هستند اما نباید از سیره اهل‌بیت(ع) تخطی کنیم و برادران دینی خود را در جبهه دیگر قرار دهیم و یا به مخالف با آن‌ها در مقابل آن‌ها بایستیم. برخی با شایعه‌سازی به دنبال ایجاد کردن کینه مردم مظلوم غزه در دل ما هستند تا دولت و ملت دست از حمایت این مردم مظلوم بردارند.شیعه انگلیسی دشمن مذهب و اهل‌بیت(ع) است و باید از عوامل این گروه پرسید چرا در مورد جنایات رژیم صهیونیستی سخنی به میان نمی‌آورند.

انتهای پیام/