یکشنبه , ۲ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » شعبه های فلک زده اداره تکفیری فرق و ادیان، از یکدیگر نان قرض میگیرند.

شعبه های فلک زده اداره تکفیری فرق و ادیان، از یکدیگر نان قرض میگیرند.

شعبه های فلک زده اداره تکفیری فرق و ادیان، از یکدیگر نان قرض میگیرند. شیاطین انس به شیاطین جن استعاذه میجویند و استعانت میطلبند تا راه را برحق و حقیقت ببندند و بسوی قبله باطل خود اتوبانهای انحرافی منتهی به پرتگاه جهل و فساد و افساد برپا نمایند.

فرقه تکفیری موسوم به “دیده بان” (اداره فِرَق و ادیان-قم) و فرقه تکفیری موسوم به “فرقه نیوز” (اداره فِرَق و ادیان – خراسان) شهناز نیرومنش را به عنوان جایگزین دکتر محمدعلی طاهری واضع مکتب سایمنتولوژی اعلام کردند!

سایت “داس و چکشی” تکفیری موسوم به دیده بان باانتشار اباطیلی که برخاسته از مغزعلیل و بنگ زده جاسوسان منحوس و آخوندکهای بیسوادِ مأیوس  و “افسران قرارگاه جنگ نرم”  است، و نیروی محرکه آن نیز چیزی جز بخار معده آکنده از لقمه های حرام نمیباشد، در زیر آوار افشاگریهای روزافزون در خصوص جنایتهایی که بطور روزمره در سیاهچال اوین و سایر سیاهچالهای قرون وسطایی برعلیه صاحبان مکتب و اندیشه و فکر امثال آیت الله العظمی محمدرضا نکونام – مرجع مستقل جهان تشیع- و آقای محمدعلی طاهری – واضع متدفرادرمانی سایمنتولوژی- به دست دژخیمان سیستم استالینی تفتیش عقاید و انکیزیسیون قرون وسطائی اعمال میشود، مفلوک و درمانده شده اند!

دراین بیچارگی و فلاکت و درماندگی از یک طرف به انتصاب شهناز نیرومنش به عنوان “جانشین”  آقای محمدعلی طاهری روی می آورند، و از سوی دیگر آیت الله العظمی نکونام -مرجع مستقل تقلیدجهان تشیع- را که مدتهاست با بیماری های مختلف در چنگال دژخیمان گرفتارند، به عنوان “جایگزین” آقای محمدعلی طاهری پیشنهاد میکنند! فاعتبروا یااولی الابصار!!

این هم نوشتارهای این دو سایت مزدور جیره خوارتکفیری تحت مدیریت جاسوسان منحوس و آخوندکهای مأیوس است:

 

فرقه گرایی بی حد و حصر عناصر فریب خورده: سردرگمی عناصر فرقه ای در حمایت از محکومان امنیتی
فرقه کیهانی سعی دارد با حمایت از متهمی دیگر و امید به رهایی این متهم جهت‌گیری خود را به سمت و سویی دیگر برده و با این تغییر استراتژیکی اهداف تازه‌ای را دنبال نماید.

به گزارش فرقه نیوز، راه‌اندازی تشکیلات فرقه‌ای در موضوعات مختلف همواره برای اهداف خاصی استوار بوده است. این در حالی است که رهبریت این جریانات انحرافی تا زمانی که برای تشکیلات مفید باشد موردتوجه دیگر پیروان قرار دارد. پس درنتیجه با اتمام تاریخ انقضای فرد شماره یک فرقه، تشکیلات به فکر جایگزینی برای آن بوده و این مسیر را هدایت می‌کند.

در خصوص پایان کار محمدعلی طاهری هم این موضوع از مدت‌ها قبل در دستور کار فرقه قرارگرفته، ضمن اینکه گزینه‌هایی هم دراین‌بین به‌عنوان کاندیدا و تخمین بازخورد چنین انتخاباتی هم مد نظر گرفته شد.

مواردی مانند شهناز نیرومنش، یکی از مدعیان جانشینی طاهری ازجمله همین بازی‌های فرقه‌ای بوده، که واکنش‌هایی همراه با مخالفت را در پی آن به دنبال داشته است.

 

888llkg444

حال با این تفاسیر فرقه کیهانی سعی دارد با حمایت از متهمی دیگر و امید به رهایی این متهم جهت‌گیری خود را به سمت و سویی دیگر برده و با این تغییر استراتژیکی اهداف تازه‌ای را دنبال نماید. هرچند عرفان حلقه تشکیلاتی ازهم‌پاشیده و درحال نابودی است، اما لازم به ذکر است که یکی از حربه‌های فرقه‌های انحرافی مختلف در زمان نابودی، ادغام شدن در یکدیگر برای ادامه حیات کاری خودشان است.چنین حالتی در فرقه‌های مختلف در دوران گذشته هم بسیار مشهود بوده است. نکته دیگر اینکه فردی مثل نکونام هم یکی از گزینه‌های مناسب برای این فرقه محسوب می‌شود. بطوریکه برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه هم در ادوار مختلف اخباری مبنی بر مظلوم‌نمایی و قهرمان سازی از این فرد را در رسانه‌های خود به نمایش گذاشته‌اند.باکمی تأمل در این رفتارهای مشابه مانند اعتصاب غذا، وضعیت نامناسب، و… می‌توان به این موضوع پی برد که آموزش‌های لازم به افراد آلوده به فرقه‌های انحرافی و متهمان سیاسی در زمینه‌های مختلف به‌صورت مشترک در بین آن‌ها اجرا می‌شود که این موضوع خود نشانی دیگر از رفتار و تابعیت فرقه‌ای آن‌ها است.

منبع: دیده بان