چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » حقوق بشر » فریاد سرکوبگرانی که گروه گروه مردم ایران را به دار میکشند از موضعگیریهای دکترعاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران

فریاد سرکوبگرانی که گروه گروه مردم ایران را به دار میکشند از موضعگیریهای دکترعاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران

 خدعه سازان ضدبشر اسلام ستیز که حقوق بشر را لگدمال میکنند از اظهارات قاطعانه خانم عاصمه جهانگیردرمورد ابراز نگرانی نسبت به جان زندانیان سیاسی، دچار وحشت شده و جیغ بنفش سر داده اند!

سایت رجا نیوز مینویسد: به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «عاصمه جهانگیر» گزارش‌گر ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران روز دوشنبه در سخنانی که مداخله مستقیم در امور قضایی ایران است، نسبت به وضعیت برخی زندانیان سیاسی ابراز نگرانی کرده است.

به نوشته «خبرگزاری اسپوتنیک» یک مقام دفتر سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس سخنانی را به نقل از عاصمه  جهانگیر بیان کرد.

خانم جهانگیر در این زمینه با خطاب کردن مجرمان سیاسی ایران به عنوان «مدافعان حقوق بشر» گفته است: «من عمیقا در زمینه ادامه حبس مدافعان حقوق بشر در ایران که بر اساس جرایم مبهم دستگیر شده‌اند، نگرانم. آن‌ها در حالی که زندگی‌شان در خطر قرار دارد و در اعتراض به قانونی بودن بازداشتشان هستند به حال خود رها شده‌‌اند.»

عاصمه جهانگیر پاکستانی پس از «احمد شهید» به عنوان گزارش‌گر ویژه جدید سازمان ملل در امور حقوق بشر ایران انتخاب شد.

صحنه ای از مراسم علنی اعدام یک جوان در شهر داراب
دار زدن در ملا عام
دار زدن در ملا عام
دار زدن در ملا عام
دار زدن در ملا عام
دار زدن در ملا عام
منبع : داراب آنلاین