شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حاکم خراسان: هر جریانی در مقابل رهنمودهای رهبری مساوی با کفر و شرک است!!

حاکم خراسان: هر جریانی در مقابل رهنمودهای رهبری مساوی با کفر و شرک است!!

علم الهدی: هر جریانی در مقابل رهنمودهای رهبری مساوی با کفر و شرک است / اطاعت‌پذیری محض از ایشان بر ما واجب است/ با جریان سکولار داخلی مقابله خواهیم کرد

احمد علم‌الهدی ظهر امروز در جمع مردم تربت‌حیدریه در محل مسجد جامع این شهر اظهار داشت: مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به‌خاطر اصل جدایی‌ناپذیر استکبارستیزی این ملت است و در غیر این صورت این نظام را به مانند سایر نظام‌های جهان پذیرفته و مشکلی ندارد.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌ با بیان اینکه امروز تمام منافع آمریکا و غرب در منطقه که حیات‌شان به آن بستگی دارد، در تیررس اهداف موشکی ایران است، گفت: ملت ایران با همان اقتدار مقابله با آمریکا، مقابل “جریان سکولار داخلی ” ایستادگی می‌کند.
وی ادامه داد: اینکه برخی افراد نام آمریکا و اروپا را به‌معنای “دنیا” قلمداد می‌کنند و به‌دنبال تعامل با آن در راستای رشد و توسعه اقتصادی هستند، با اصل تفکر انقلابی ملت ایران که بر گرفته از استکبارستیزی است مغایرت دارد. جهان اسلام برای برقراری حکومت عدالت گستر حضرت بقیه‌الله(عج)  باید سنگلاخ استکبار را از میان بردارد.
علم‌الهدی به بدعهدی آمریکا در برجام اشاره کرد و گفت: بدعهدی آمریکائی‌ها در نقض برجام نه‌به‌خاطر اینکه آن‌ها پیمان‌شکن و حیله‌گر هستند، بلکه مبتنی بر جریانی است که سیاستمداران این کشور قصد دارند، به‌عنوان یک ابرقدرت و عنصر استکبار در زمین بمانند و امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر این سیاست‌های خبیثانه با اقتدار ایستاده است.
وی با بیان اینکه تمام مشکلات جبهه استکبار با انقلاب اسلامی با استکبار‌ستیزی این ملت است، افزود: امروز به دولت، مجلس و کارگزارانی نیازمندیم که محور همه سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های نظام در ابعاد مختلف را با اصل استکبار‌ستیزی تنظیم کند. امروز تمام منافع آمریکا و غرب در منطقه که حیات‌شان به آن بستگی دارد، در تیررس اهداف موشکی انقلاب اسلامی قرار گرفته و چاره‌ای جز تحریم اقتصادی ایران ندارند.
علم‌الهدی اظهار داشت: امروز  رهبری قبل از اینکه مرجع تقلید و رهبر سیاسی نظام باشند؛ به‌عنوان حجت امام زمان(عج) اهداف حکومت حضرت مهدی(عج) را مدیریت کرده و اطاعت‌پذیری محض نیز بر ما واجب است.
علم‌الهدی تاکید کرد: رهبری نظام با پشتیبانی ملت انقلابی ایران در حال برچیدن سنگلاخ استکبار است و بنابراین هر جریانی در مقابل رهنمودهای معظم‌له با هر نماد سیاسی مساوی با کفر و شرک است و ما با آن مقابله می‌کنیم. ملت انقلابی ایران با همان اقتداری که با آمریکا می‌جنگد با جریان سکولار داخلی که بخواهد پیاده نظام دشمن باشد، مقابله خواهد کرد.