چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » «محمدرضا باهنر»، کاندیدای نهایی جبهه پیروان برای انتخابات ریاست جمهوری؟

«محمدرضا باهنر»، کاندیدای نهایی جبهه پیروان برای انتخابات ریاست جمهوری؟

نایب رئیس جبهه پیروان از تلاش‌ اعضای این جبهه برای اقناع باهنر جهت کاندیداتوری در انتخابات 96 خبر داد و گفت: ما زیر چتر ائتلاف حرکت و به اجماع می‌رسیم.
به گزارش «انتخاب»؛ محسن کوهکن با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان اظهار داشت: رویکرد فعلی جبهه این است که برای جلوگیری از تکثر آراء و به منظور رسیدن به برآیند خرد جمعی، تشکل‌های و اشخاص حقیقی و حقوقی به فرد واحدی برسند.
به نوشته فارس، کوهکن ادامه داد: جبهه پیروان هنوز برای معرفی مصداق نهایی خود ورود پیدا نکرده است اما چنانچه گردهمایی اصولگرایان تشکیل شود و نظر جمع بر این باشد که تشکل‌ها فرد مورد نظر خود را معرفی کنند ما نیز زیر چتر ائتلاف حرکت و به اجماع می‌رسیم.
نایب رئیس جبهه پیروان بر همین اساس تاکید کرد: ما به دنبال فردی هستیم که بر مسائل اساسی و کلان کشور شناخت و تسلط لازم را داشته باشد و بنابراین تاکید جبهه پیروان بر روی آقای باهنر است که به صحنه بیاید، هرچند که او هنوز قانع نشده است و فعلاً موافق کاندیداتوری در انتخابات نیست اما تلاش‌ها برای اقناع آقای باهنر جهت کاندیداتوری ادامه دارد.
وی در پایان تصریح کرد:‌ قطعاً اگر جبهه پیروان بخواهد به سمت جمع‌بندی بر روی نامزدنهایی خود برود بعید است که به فردی غیر از آقای باهنر برسد.