چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » فلاکت قرارگاه ثارالله، در مقابله با فعالیتهای رو به رشد هواداران محمدعلی طاهری

فلاکت قرارگاه ثارالله، در مقابله با فعالیتهای رو به رشد هواداران محمدعلی طاهری

سایت منحوس و اسلام ستیز موسوم به “فرقه نیوز” که توسط عناصر تکفیری نفوذی اداره میشود، در یک اعتراف صریح به ناتوانی در مقابله با حرکتهای اجتماعی و قلدرنمایی مضحک در عرصه فضای مجازی، مطلب جدیدی به نقل از یک آخوندک ثاراللهی بیهویت و ساندیس خوار موسوم به “شمشیری”!! به شرح زیر منتشر کرده که آنقدر گویای ضعف و ناتوانی گوینده و شنونده آن است که نیازی به پاسخگویی ندارد!

عضو انجمن نجات از حلقه تشریح کرد: تازه ترین رصدها از فعالیتهای “عرفان حلقه”
حجت الاسلام شمشیری با اشاره به فعالیت های عرفان حلقه در داخل کشور حضور طلاب دغدغه مند را در عرصه آگاه سازی مردم از خطر عرفان های کاذب ضروری دانست.

به گزارش فرقه نیوز، حجت الاسلام شمشیری، عضو انجمن نجات از حلقه، عصر امروز در پنجمین نشست هم اندیشی با موضوع عرفان های کاذب در سازمان تبلیغات اسلامی قم، با اشاره به این که ما امروزه با جریانی با نام عرفان کیهانی یا عرفان حلقه روبرو هستیم، ابراز داشت: آخرین نطق رهبر این جریان که فردی به نام محمدعلی طاهری است و از سال 90 در زندان است این بوده که یا آزادم کنید یا می میرم.

وی با بیان این که به اعتراف رسانه های حامی طاهری، وی بارها دست به اعتصاب غذا زده است و اقدام به خودکشی کرده است، افزود: مسؤولان قضایی در تلاش هستند که تکلیف پرونده ی طاهری را هر چه زودتر مشخص بکنند.
عضو انجمن نجات از حلقه با اشاره به این که دو شب قبل، حلقه ای ها ویدئویی از طاهری منتشر کرده اند که مربوط به  قبل از دستگیری او بوده است و جالب است که در آن ویدئو می گوید که من می دانم در چه راهی قدم بر می دارم و آگاهانه حرکت میکنم و می دانم که با من مقابله خواهند کرد.

وی با اشاره به عدم حضور طاهری در دادگاه هایی که قرار بوده در این ماه انجام شود، خاطرنشان کرد: وکیل ایشان که فردی به نام علیزاده طباطبایی است در گفتگو با رسانه های معاند مسائلی را مطرح می کند که برخی از آنان واقعیت ندارد.
حجت الاسلام شمشیری با بیان این که وی بمیرد و یا زنده بماند عرفان حلقه هنوز ادامه خواهد داشت، افزود: سران و مسترهای اصلی عرفان حلقه از جمله نیرومنش و حامیان سیاسی آنان مثل نوری زاد می خواهند او زودتر بمیرد تا بتوانند حلقه های جدیدی را تفویض کنند و یا او را ابزاری برای مقابله ی با حاکمیت قرار دهند.

تحت فشار قراردادن قوه قضائیه

وی با اشاره به جدید ترین اقداماتی که در رابطه با عرفان حلقه انجام شده است، ابراز کرد: در اقدام اعتراضی به حرکت تعدادی از حلقه ای ها که می خواستند قوه قضائیه را تحت فشار قرار دهند گروهی از منتقدین و آسیب دیدگان فرقه حلقه هر روز بنر هایی را در شهر های مختلف ایران نصب می کنند و تصاویر آن را در انجمن برای ما می فرستند تا قوه قضائیه این مسأله را بررسی کند.

حضور کمرنگ طلاب در فضای میدانی

عضو انجمن نجات از حلقه حضور طلاب را در این زمینه کمرنگ دانست و افزود: ما در فضای مجازی خوب کار می کنیم ولی در فضای حقیقی نیرو سازی نداریم و گاهی مجبور می شویم برای شهرهای کوچک دور افتاده شخصا برویم و برای مردم صحبت کنیم و آنها را از خطر عرفان های کاذب آگاه کنیم.منبع: رسا