چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادعای جدیدی حمید رسایی: فضاسازی علیه آملی لاریجانی بخصوص درباره حساب‌های قوه قضائیه به ایستادگی بر پرونده “گردن کلفت‌ها” ازجمله مهدی هاشمی بازمی‌گردد

ادعای جدیدی حمید رسایی: فضاسازی علیه آملی لاریجانی بخصوص درباره حساب‌های قوه قضائیه به ایستادگی بر پرونده “گردن کلفت‌ها” ازجمله مهدی هاشمی بازمی‌گردد

برای دفاع از دزدیها و چپاولهای فوق نجومی رئیس شارلاتان و نیرنگباز قوه قضائیه چه کارها که نمیکنند؟!!!

حمید رسایی مدعی است، فضاسازی رسانه‌ای علیه آملی لاریجانی در خصوص ادعای کذب موضوع سوءاستفاده از حساب های قوه قضائیه، به ایستادگی این قوه بویژه شخص آملی لاریجانی در پرونده یکی از گردن کلفتها به نام مهدی هاشمی رفسنجانی برمی‌گردد.

 خبرگزاری فارس: فضاسازی علیه آملی لاریجانی بخصوص درباره حساب‌های قوه قضائیه به ایستادگی بر پرونده گردن کلفت‌ها ازجمله مهدی هاشمی بازمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید رسایی نماینده مجلس نهم طی مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت:

ظاهرا در ساعت های پایانی شب گذشته، ماموران دادستانی با حکم جلب آقای محمود صادقی (نماینده تهران) به منزل وی مراجعه کرده اند. آنطور که آقای صادقی ادعا کرده، این حکم به دلیل تذکر وی در صحن علنی درخصوص حساب های منتسب به رئیس قوه قضائیه است و آنطور که مقامات قضایی ادعا می کنند، به دلیل شکایت های خصوصی از محمود صادقی (از جمله شکایت دانشجویان بورسیه ها) و بی توجهی وی به احضاریه های قضایی در چند ماه گذشته و شکایت مدعی العموم، حکم جلب وی صادر شده است.

در این باره چند نکته گفتنی هست:
۱- بر اساس بررسی هایی که انجام دادم، اتهامات وارده به مسئولان قوه قضائیه در خصوص سوءاستفاده از سود حسابهای مربوط به دستگاه قضایی، ناوارد و کذب محض است و همانطور که رئیس قوه قضائیه اعلام کرده، استفاده از این مبالغ با اجازه ولی فقیه و از دوره های قبل از ایشان مرسوم بوده است. بنابر این موضوع، نکته پنهانی برای شخصیت هایی مانند هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی و رسانه هایی که به فرمان آنها آتش میکنند، نبوده است.

۲- با این وجود و علیرغم اینکه می دانم تذکر آقای صادقی (نماینده مردم تهران) از سر خیرخواهی نبوده و با نیت بهره برداری های سیاسی ابراز شده، اما معتقدم بیان آن با هر نیتی، در چارچوب وظایف یک نماینده تعریف میشود و مطابق نص صریح قانون اساسی، به دلیل آن تذکر، نمیتوان وی را احضار یا بازداشت کرد. مطابق قانون نیز احضار وی پس از طی تشریفات قانونی و از طریق هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ممکن است. اینکه ان را خیرخواهانه نمی دانم به دلیل سکوت این فرد در موارد مشابه مثل حقوقهای نجومی و عدم ارائه لیست اموال دو وزیر پس از سه سال است.

۳- اینکه چرا تاکنون در خصوص شکایت دانشجویان مظلوم و مورد ستم قرار گرفته بورسیه ها از طرف دستگاه قضا اقدامی صورت نگرفته یا چرا همزمان با طرح این مطالب از زبان آقای صادقی، این اقدام صورت میگیرد، اگر کج سلیقگی نباشد، قطعا قطعه ای از پازلی است که طراحی آن را باید در تیم عملیات روانی بیرون از قوه قضائیه جستجو کرد. این اقدام، سخنان روز گذشته امام خامنه ای درباره نتایج تلخ مذاکرات برجام و بلاتکلیفی وضعیت برخورد با صاحبان حقوقهای نجومی را به حاشیه برد و پاس گلی به این تیم عملیات روانی اهل حاشیه سازی در دولت بود.

۴- جای تعجب است، در حالی که مردم منتظر برخورد قوه قضائیه با شکم های برآمده از فیشهای نجومی است و رهبر انقلاب هم زبان به گلایه از بلاتکلیفی این پرونده ها و موارد مشابه باز کرده اند، دستگاه قضایی به دنبال جلب نماینده ای است که خود را در ظاهر درگیر با قوه قضائیه نشان میدهد؟! آقای صادقی اگر دویست شاکی خصوصی هم داشته باشد، هر اقدام قضایی درباره او با کمک تیم عملیات روانی همسو با این جریان، در بین افکار عمومی علیه دستگاه قضا تلقی خواهد شد. فرض کنید روز گذشته بعد از سخنان رهبر انقلاب، دستگاه قضا با چند نفر از نجومی بگیران گردن کلفت، برخورد میکرد یا پرونده جناب حسین فریدون را به جریان می انداخت، تفاوت موضوع چقدر بود؟ آیا فهم این سخت است!

۵- بدون تردید معتقدم که فضاسازی رسانه ای علیه آملی لاریجانی در خصوص ادعای کذب موضوع سوءاستفاده از حساب های قوه قضائیه، به ایستادگی این قوه بویژه شخص آملی لاریجانی در پرونده یکی از گردن گلفتها به نام مهدی هاشمی رفسنجانی برمیگردد. آقایان دستگاه قضا، امثال مطهری و صادقی، پیاده نظام و بوقچی یک جریان برای ایجاد سر و صدا هستند، اگر جای شما بودم در اسرع وقت به پرونده حقوق های نجومی، دو وزیری که با گذشت سه سال لیست اموالشان را نداده اند، اتهامات مالی حسین فریدون و دوستانش رسیدگی میکردم، اندک اندک دم خروس دروغهای این جماعت بیرون میزد.
انتهای پیام/