جمعه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » علی القاصی‌مهر٬ رئیس کل دادگستری استان فارس: با پدیده زیر سوال بردن مقام قضایی برخورد می‌کنیم !!!!

علی القاصی‌مهر٬ رئیس کل دادگستری استان فارس: با پدیده زیر سوال بردن مقام قضایی برخورد می‌کنیم !!!!

تهدیدهای زبونانه برای منفعل کردن رسانه های مستقل در قضیه روکردن و افشای فضاحتهای فساد مفسدان و مَفسدهای ریشه دار در “غده غذائیه”(قوه قضائیه سابق)!!!

در پی بی آبرویی های دامنگیر قوه قضائیه – که اکنون جنازه ای متعفن بیش نیست- و ذهنیت منفی افکارعمومی نسبت به  جرثومه فساد قضائی، رئیس کل دادگستری استان فارس به غلبه چنین ذهنیت منفی نسبت به صدر تا ذیل قوه قضائیه ناچار به اعتراف ناگزیر شد. اما کوشید دست و پایی در این منجلاب بزند تا مگر ناشیانه و مایوسانه  به اعتراف خود حالت تهدید آمیز بدهد!

علی القاصی‌مهر٬ رئیس کل دادگستری استان فارس گفته با کسانی که «ذهنیت منفی» نسبت به دستگاه قضایی در مردم ایجاد می‌کنند٬ برخورد خواهد شد.القاصی‌مهر افزوده «اگر کسی بخواهد با شایعه سازی و تخریب، مقام قضایی را زیر سئوال ببرد، قطعاً رصد شده و برخورد قاطع و قانونی با وی صورت می‌گیرد.رئیس کل دادگستری استان فارس بعد از رئیس دادگستری استان تهران دومین مقام قضایی است نسبت به آنچه «شایعه‌سازی» علیه قوه قضائیه می‌نامد٬ هشدار داده‌اند.در هفته‌های اخیر تنش میان روسای قوه قضائیه و مجریه منجر به علنی‌تر شدن اختلاف‌ها میان آنها شده است.حسن روحانی و صادق لاریجانی در سخنرانی‌های خود حملات تندی علیه یکدیگر کرده‌اند که در سه سال گذشته در نوع خود کم‌نظیر است