جمعه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » شلیک یک موشک بالیستیک برکان-1 به مکه معظمه. موشک حوثی ها در 65 کیلومتری هدف مورد نظر رهگیری و منهدم شد!

شلیک یک موشک بالیستیک برکان-1 به مکه معظمه. موشک حوثی ها در 65 کیلومتری هدف مورد نظر رهگیری و منهدم شد!

منابع عربستانی خبر دادند که یک فروند موشک بالستیک یمنی در فاصله 65 کیلومتری مکه رهگیری و منهدم شده است.

به ادعای خبرگزاری تسنیم به نقل از منابع حوثیهای یمنی پس از اصابت موشک بالستیک به فرودگاه ملک عبدالعزیز  در جده ! حالت فوق العاده در «جده» عربستان اعلام و راه‌های منتهی به فرودگاه «ملک عبدالعزیز» مسدود شد

پلیس عربستان

خبرگزاری تسنیم: پس از اصابت دقیق!!! یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن به فرودگاه ملک عبدالعزیز در شهر جده عربستان، مقامات این شهر حالت فوق العاده اعلام و تمامی راه‌های منتهی به فرودگاه را مسدود کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، منابع نظامی یمن خبر دادند که به دنبال شلیک موشک برکان 1 و اصابت آن به فرودگاه ملک عبدالعزیز جده ،در این شهر حالت آماده باش اعلام شد.

بر اساس این گزارش، تمامی خیابان‌های منتهی به فرودگاه ملک عبدالعزیز مسدود شده و کسی اجازه نزدیک شدن به فرودگاه را ندارد.

منابع نظامی یمن اعلام کردند که شب گذشته واحد موشکی ارتش یمن یک فروند موشک بالستیک از نوع برکان یک به سمت فرودگاه نظامی ملک عبدالعزیز شلیک کردند.

یک منبع نظامی عنوان کرد که موشک با دقت به هدف خود اصابت کرده و خسارت‌های زیادی را به فرودگاه ملک عبدالعزیز وارد کرده است.

این در حالی است که منابع عربستانی خبر دادند که یک فروند موشک بالستیک یمنی در فاصله 65 کیلومتری مکه رهگیری و منهدم شده است.

کارشناسان می‌گویند منابع سعودی با تغییر خبر و عوض کردن مکان اصابت موشک از جده به شهر مقدس مکه قصد دارند تا افکار عمومی جهان اسلام را علیه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تحرک کنند.