چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حقوق بشر و حمایت از پیروان آئین ها در مجلس مورد طعنه افراطیها قرارگرفت!!

حقوق بشر و حمایت از پیروان آئین ها در مجلس مورد طعنه افراطیها قرارگرفت!!

ابوالفضل ابوترابی – از نجف آباد- در مجلس : دشمن یک روز تحت عنوان مسئله حقوق‌بشر با عناوین دفاع از حقوق زنان، دفاع از حقوق روزنامه‌نگاران و اخیراً مسئله دفاع از ادیان نوظهور، در سایه غفلت مسئولان، بهره‌برداری‌هایی را از این مسائل به نفع خود داشته است.

به گزارش تسنیم، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه 2 آبان) در صحن علنی مجلس اظهار کرد: به دلیل پیچیدگیهای تحولات منطقه، اتحاد داخلی کشور رمز پیروزی در این دنیای پرآشوب است. دشمن با هدف‌گیری اتحاد داخلی کشور سعی در تزلزل کشور دارد، دشمن به دنبال بهره‌برداری در میدان نبرد خارجی است.
اختلاف افکنی‌های داخلی  با نفوذیهای داخل و یا غافلین داخلی هر روز به صورت پیچیده در حال انجام است، در تمام این موارد دست آشکار و پنهان انگلیس در ایجاد سیاست تفرقه بنداز و حکومت‌کن مشهود است.
دشمن از تخریب سپاه بهره می‌برد، دشمن در همه عرصه‌ها از جمله مسئله سوریه و یا پروژه نفوذ با دستگیری ژنرالهای نفوذ خود در کشور، زخم خورده است. دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و به دنبال زنده کردن مردگان سیاسی و خبیث ترین انسانها که برادر سیاسی داعش و در داخل کشور تحت عنوان منافقین، مردم آنها را می‌شناسند،‌ است.