شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » برای لاپوشانی جنایتهای مستمر در اثر بمبارانهای شهرهای سوریه خبرگزاریهای نظام ایران دست به یک دروغپردازی شگفت آور زد!

برای لاپوشانی جنایتهای مستمر در اثر بمبارانهای شهرهای سوریه خبرگزاریهای نظام ایران دست به یک دروغپردازی شگفت آور زد!

در زیر توجه شما را به این دروغپردازی سایت موسوم به فارس نیوز جلب میکنیم

آمریکا با استتار جنگنده‌های اف-18 به رنگ جت‌های روسیه شهرها را در سوریه بمباران می‌کند، تا محور روسیه- سوریه درمظان جنایت جنگی قراربگیرند!!

خبرگزاری فارس: آمریکا با استتار جنگنده‌های اف-18 به رنگ جت‌های روسیه اهدافی را در سوریه بمباران می‌کند

سایت موسوم به فارس نیوز به استناد به روزنامه انگلیسی “اکسپرس” مدعی شد که آمریکا با استفاده از پرچم دروغین و همرنگ کردن جنگنده‌هایش در عملیات سوریه به رنگ جنگنده‌های روسیه سعی در مقصر جلوه دادن کرملین دارد.

اینک فرضیه‌‌هایی قوت گرفته که آمریکا با انجام بمباران‌های سنگین در سوریه با جنگنده‌های همرنگ با روسیه، عملیات خود را به گردن کرملین می‌اندازد.برخی از فعالان سایبری نیز مدعی شده‌اند که فرمانده‌هان نظامی آمریکا با رنگ کردن جنگنده‌های خود و استفاده از پرچم دروغین به اهدافی در سوریه حمله می‌کنند.این اقدام نه تنها بهانه را به گردن روسیه می‌اندازد بلکه موجب استقرار بیشتر نیروهای زمینی آمریکا در سوریه می‌شود.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روزنامه انگلیسی «اکسپرس» در مطلبی عنوان کرد که آمریکا برای فریب اذهان عمومی و مقصر جلوه دادن روسیه در برخی بمباران‌های مشکوک، جنگنده‌های خود در عملیات سوریه را به رنگ جنگنده‌های نیروی هوایی روسیه درآورده است.

بر اساس این گزارش، برخی تصاویر حکایت از آن دارند که آمریکا جنگنده‌های «اف-18» خود را به رنگ آبی و خاکستری که رنگ جنگنده‌های روسی است،درآورده است.البته این اقدام از سوی جنگنده‌های نیروی دریایی آمریکا نیز به منظور اهداف تمرینی به اجرا گذاشته شده  است.

انتهای پیام/