شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادعای خنده دار پاسدار دهقان:”مدافعان حرم” ‌هزاران کیلومتر خارج از مرزهای کشور، از “اسلام” دفاع می‌کنند!!!

ادعای خنده دار پاسدار دهقان:”مدافعان حرم” ‌هزاران کیلومتر خارج از مرزهای کشور، از “اسلام” دفاع می‌کنند!!!

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست جرأت حمله به ایران را ندارند، گفت:‌ ما آموختیم با فرهنگ عاشورا و شهادت طلبی می‌توانیم مقابل قویترین قدرت‌های دنیا قرار بگیریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از لنگرود، سردار حسین دهقان عصر امروز در مراسم یادواره شهدای والامقام لنگرود در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه شهدا همواره به فکر مظلومان و مستضعفان جامعه بودند اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر مبنای کرامت انسانها شکل گرفت و بر این اساس در مقابل زورگویی نظام سلطه غرب ایستادگی کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام جهانی در هنگام به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی شرایطی دو قطبی داشت و انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) به مکتبی برای آزادیخواهان و مظلومان جهان تبدیل شد.

سردار دهقان با اشاره به اینکه از دلایل الگو شدن انقلاب اسلامی، برآمدن آن از فطرت درونی انسانها است افزود: به همین دلیل است که نظام زورگوی سلطه با پیروزی انقلاب اسلامی احساس خطر کرده و از همان ابتدا تلاش کرد تا این انقلاب مردمی و اسلامی به ثبات نرسد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه خدا را شاکرم در ایام محرم در جمع مردم ایثارگر و مجاهد لنگرود حاضر شدم بیان کرد: بر روح شهیدان و امام راحل درود می‌فرستیم.

سردار دهقان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما در استمرار و پیوست بعثت رسول اکرم(ص) شکل گرفت اعلام کرد: انقلاب اسلامی ما با غدیر پیوند خورده است.

سردار دهقان انقلاب اسلامی ایران را ادامه نهضت عاشورا عنوان کرد و گفت: در ادامه مسیر نهضت حسینی، نهضت‌های مختلفی به‌وجود آمد که اوج این نهضت‌ها انقلاب اسلامی ایران بود.

وی انقلاب اسلامی ایران را زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج) دانست و مطرح کرد: انقلاب اسلامی ما پیوند با غدیر و عاشورا است و همیشه در راه امام حسین(ع) قدم بر می‌داریم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدای ما جایگاه رفیعی دارند تصریح کرد: شهدای ما در تقابل با یزیدیان زمان پیشتاز بودند و ما باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم.

سردار دهقان با بیان اینکه شهدای ما از مسیر انقلاب صیانت کردند اظهار کرد: امروز برای پیشرفت اسلام باید در همه صحنه‌ها حاضر باشیم و از همه ظرفیت خود استفاده کنیم.

وی عزت و اقتدار امروز ایران را ریشه در انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: آینده سیاسی و اجتماعی ایران در مسیر انقلاب است و همه داشته‌های ما ناشی از گام برداشتن در مسیر انقلاب است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در ایام سوگواری امام حسین(ع) قرار داریم بیان کرد: در هر مجلسی که در این ایام برگزار می‌شود باید حتماً از انقلاب امام حسین(ع) و نهضت امام حسین(ع) گفته شود.

سردار دهقان با اشاره به اینکه امام حسین(ع) برای نجات و احیای اسلام به میدان آمد مطرح کرد: بنی امیه می خواست اسلام را از محتوا خالی و جاهلیت را احیا کند.

سردار دهقان با اشاره به اینکه جامعه جاهل زمان امام علی(ع) از او می‌خواست که روش سه خلیفه دیگر را ادامه دهد اظهار کرد: معاویه و بنی امیه جنگ‌های زیادی را علیه امام علی(ع) به راه انداختند و حیات خود را در نابودی امام علی(ع) می‌دیدند.

وی با اشاره به شرایط جامعه در زمان امام حسین(ع) اعلام کرد: جامعه اسلامی علاقه‌مند بود امام حسین(ع) حکومت اسلامی را به‌دست بگیرد و هنگامی که یزید حکومت را به‌دست گرفت معاویه به او توصیه کرد با امام حسین(ع) درگیر نشود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه اطرافیان یزید می‌دانستند که تداوم حکومت یزید با حضور امام حسین(ع) میسر نیست تصریح کرد: یزید سعی کرد از امام حسین(ع) بیعت بگیرد و امام حسین(ع) فرمود اگر یزید جامعه اسلامی را اداره کند فاتحه اسلام خوانده می‌شود.

سردار دهقان با اشاره به اینکه امام حسین(ع) به‌دنبال این بود که حق در جایگاه خود مستقر شود مطرح کرد: امام حسین(ع) در راستای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، نهضت عاشورا را نهضت حق در مقابل باطل عنوان کرد و گفت: امام حسین(ع) مظهر تمام عیار خدا و یزید مظهر تمام عیار شیطان بود.

سردار دهقان خاطرنشان کرد: نهضت عاشورا برای همه کسانی که به‌دنبال حق, عدالت و آزادیخواهی هستند که یک نهضت درس آموز است.

وی انقلاب اسلامی ایران را تصویر, انعکاس و برداشت انقلاب امام حسین(ع) عنوان کرد و گفت: امام حسین(ع) قیام کرد تا ظلم وانحراف را از جامعه اسلامی دور کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل تلاش می‌کند با بوق تبلیغاتی، ذهن جامعه و جوانان ما را از انقلاب اسلامی دور کند تصریح کرد: معاویه در زمان خودش شبکه‌های رسانه‌ای قوی داشت.

سردار دهقان با اشاره به جنگ صفین اظهار کرد: هنگامی که مالک اشتر می‌خواست خود را به خیمه معاویه برساند با حیله عمر و عاص، لشکر معاویه قرآن‌ها را بر سر نیزه‌ها قرار دادند و امام علی(ع) گفت”قرآن ناطق خود من هستم”.

وی با بیان اینکه جامعه در شرایطی می‌تواند حیات عزتمند داشته باشد که از رهبری الهی بهره مند باشد بیان کرد: مردم باید از رهبری جامعه اسلامی اطاعت کنند و با درک درست از شرایط و تشخیص حق از باطل جبهه حق را به جلو پیش ببرند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه اگر امام و ولایت نباشد جبهه حق متوقف می‌شود اظهار کرد: جامعه‌ای سرپا می‌ماند که در محور امامت و ولایت شکل بگیرد.

سردار دهقان با بیان اینکه بزرگترین دروغگویان کسانی هستند که به خود دروغ می‌گویند گفت: باید جامعه به نقطه‌ای از تشخیص برسد که ناحق را نفی کند و سلطه دیگری را نپذیرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه مقام معظم رهبری اخیراً بحث جهاد کبیر را مطرح کرده اند اظهار داشت: نفی ظلم و نفی سلطه ظالم در قیام امام حسین(ع) موج می‌زند.

سردار دهقان با بیان اینکه در جنگ تحمیلی بیش از 30 کشور دنیا از صدام حمایت کردند عنوان کرد: ما در دوران هشت سال دفاع مقدس تنها خدا را داشتیم و جنگ را به نفع خودمان تمام کردیم.

وی با اشاره به اینکه صدام سرنوشت یزید را پیدا کرد خاطرنشان کرد: همراهان صدام نیز سرنوشت همراهان یزید را پیدا کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی چهره زشت نظام سلطه را افشا کرد تاکید کرد: نگاه به ایران در دوره بعد از انقلاب با نگاه به ایران در دوران قبل از انقلاب یک نگاه متفاوت است.

سردار دهقان با بیان اینکه در دوران 8 سال دفاع مقدس از تجهیزات نظامی برخوردار نبودیم عنوان کرد: روحیه شهادت طلبی و اعتقاد به نصرت الهی ما را در جنگ پیروز کرد.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بیان کرد: اگر آن گونه که شهدا از ما خواستند عمل نکنیم به آنها مدیون هستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه شهدا به ما نیازمند نیستند تاکید کرد: شهدا با خدا معامله کردند و ما نیازمند آنها هستیم و باید با برگزاری یادواره شهدا تاریخ آنها را مرور کنیم.

سردار دهقان، امنیت, توسعه و رفاه ایران را مدیون خون شهدا دانست و مطرح کرد: فرهنگ شهادت هیج وقت در جامعه ما کمرنگ نمی‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا و صهیونیست جرأت حمله به ایران را ندارند تاکید کرد: ما آموختیم با فرهنگ عاشورا و شهادت طلبی می‌توانیم مقابل قویترین قدرت‌های دنیا قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه یکی از مقامات آمریکا می‌گوید هرجای دنیا وارد شویم اثر انقلاب اسلامی ایران را مشاهده می‌کنیم خاطر نشان کرد: آن ها به‌دنبال این هستند که ایران هراسی و اسلام هراسی ایجاد کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نظام اسلامی ایران را شکست‌ناپذیر دانست و مطرح کرد: انقلاب اسلامی امروزه از مرزها خارج شده و مدافعان حرم ما هزاران کیلومتر خارج از مرز از اسلام دفاع می‌کنند.

سردار دهقان با بیان اینکه عربستان و حاکمانش افتخار می‌کنند که با اسرائیل در ارتباط هستند عنوان کرد: آنها جاهلان قرن 21 هستند و مانند ابوسفیان و ابوجهل رفتار می‌کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: مردم استان گیلان و شهرستان لنگرود در تمام دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی همواره در صحنه حاضر بودند.

انتهای پیام/‌