دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » این توله سگهای تکفیری نفوذی در قرارگاه ضدثارالله، مافیای فحشاء و موادمخدر را در دست دارند، و خلق خدا را متهم به صیغه بازی و اهانتهایی از این قبیل میکنند! خاک برسرها باید عمامه هاشان را بردارند و لجن بر سرشان بمالند!

این توله سگهای تکفیری نفوذی در قرارگاه ضدثارالله، مافیای فحشاء و موادمخدر را در دست دارند، و خلق خدا را متهم به صیغه بازی و اهانتهایی از این قبیل میکنند! خاک برسرها باید عمامه هاشان را بردارند و لجن بر سرشان بمالند!

 

اف بر این جاسوس هایِ تکفیریِ منحوسِ پیروِ اسلامِ روس، و دشمنان فقرو درویشی و طریقت تصوف و عرفان اسلامی که در مراکز نکبت زده تکفیری مانند “اداره فرق  ادیان”، “سازمان تبلیغات ضد اسلامی”، … زیر چتر قرارگاه کذائی”ضدثارالله” به تفرقه انگیزی و توطئه بر علیه اسلام راستین و مکتب قرآن مجید سرگرمند!!

ای مگس، از فضله دنیا پر و بالت اَهی است

حبّذا پروانه،  کو  را شوق نور و فرّهی است

بازهم تکفیری های تفرقه انگیز محفل نکبت زده موسوم به “اداره فِرق و ادیان” با همه زیرشاخه هایِ تعفن زده اش مانند مرکز حق ستیزی خراسان و سایت نجس و رجس آلوده تکفیری موسوم به فرقه نیوز از سرفرماندهان  رده بالایِ خود!!! فرمانی دایر بر زوزه کشی و واق واق به راه انداختن برعلیه اهل الله و مسلمانان راستین پیرو اسلام ناب محمدی قرآنی دریافت کردند. پس مزدوران لاشیء محفل تکفیری فرقه نیوز که جاسوس های منحوس پیرو اسلام روس و دشمنان خط مشی و میراث آیت الله العظمی سیدروح الله الموسوی الخمینی هستند، به یاوه نویسی و مهمل بافی پرداختند که ذیلاً برای ثبت درتاریخ منعکس میشود:

اختصاصی فرقه نیوز: شوک جدید در فرقه سیاسی صوفیه
افزایش اعتراضات بانوان فرقه سیاسی صوفیه نسبت به پیشنهاد صیغه از طرف برادران ایمانی و مشکلات به وجود آمده بعد از آن،همراه با واکنش بزرگان فرقه سیاسی صوفیه

به گزارش فرقه نیوز_در فرقه سیاسی صوفیه دو واژه “برادر ایمانی” و “همشیره” در بین آقایان و بانوانی که مراحل تشرف را سپری کرده‌اند و وارد مرحله فقر شده‌اند به صورت متداول شنیده می‌شود.

با مراجعه به قرآن و کتاب لغت به نکات قابل توجهی دست پیدا می‌کنیم، در کتب لغت از کلمه “همشیره” به معنای کسی که با دیگری از یک پستان شیر خورده‌اند به کار رفته است و در فرقه صوفیه گنابادیه با توجه به بیعت کردن با بزرگان این فرقه از لفظ همشیره استفاده می‌شود تا همبستگی و یکی بودن خود را از این طریق ثابت کنند و به دیگران بگویند تمامی بانوان و آقایان این فرقه با هم برادر و خواهر محسوب می‌شوند.

اما به کار بردن لفظ “برادران ایمانی” در این فرقه بنا به ادعای خودشان ریشه قرآنی دارد. بزرگان این فرقه با تمسک به آیه 11 سوره توبه ادعا می‌کنند شخص بعد از انجام غسل توبه و غسل اسلام با تشرف به فقرمحمدی تازه مسلمان می‌شود و جزو برادران ایمانی دیگر فقرا قرار می‌گیرد«فَإِنْ تابُوا وَ أَقامُوا الصَّلاةَ وَ آتَوُا الزَّکاةَ فَإِخْوانُکُمْ فِی الدِّینِ وَ نُفَصِّلُ الْآیاتِ لِقَوْمٍ یَعْلَمُونَ؛ پس اگر توبه کردند و نماز را بپا داشته و زکات دادند برادران شما در دین خواهند بود و ما آیتها را برای قومی که بدانند تفصیل می‌دهیم»

آنچه تا کنون ذکر کردیم ظاهر قضیه بود، ظاهری که کتب و مجالس سخنرانی این فرقه را در بر می‌گیرد ولی در باطن فتنه گران سیاسی صوفیه مقداری از حق را با باطل مخلوط کرده‌اند تا حقیقت برای افراد جذب شده مخفی بماند و با تعصب فرقه‌ای، هم‌چنان طوق بندگی اقطاب بر گردنشان خودنمایی کند.

پوچی ادعای لفظ “برادر ایمانی” و “همشیره” در بین فقرای سیاسی صوفیه، اخیرا با رصد جلسه خصوصی یوسف مردانی با بانوان مشخص شده است.

در پی گسترش نامه‌های شکایات بانوان مبنی بر مشکلات به وجود آمده، بعد از صیغه شدن با فقرای صوفیه یا همان برادران به اصطلاح ایمانی خود، یوسف مردانی طی برگزاری جلسه‌ای اعتزاض خود را نسبت به این موضوع اعلام کرد و از این نامه‌ها به عنوان مسائل باطل و شرم آور یاد کرد و از بانوان درخواست کرد چنین نامه‌های برای وی و نورعلی تابنده ارسال نکنند! +سند 3481_363.