یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » همزمان با اعلام پایان طرح آتش بس یک جانبه دولت سوریه در این کشور، منابع میدانی از آغاز قریب الوقوع درگیری ها در جبهه های حلب و حماه خبر می دهند.

همزمان با اعلام پایان طرح آتش بس یک جانبه دولت سوریه در این کشور، منابع میدانی از آغاز قریب الوقوع درگیری ها در جبهه های حلب و حماه خبر می دهند.

فعالان رسانه ای سوری تصاویر جدیدی از استقرار گسترده گردان های ازبکستانی و چچنی وابسته به گروه ترویستی تکفیری القاعده در جبهه های جنوب استان حلب سوریه خبر داده اند.

گروه جهان مشرق- فعالان رسانه ای سوری تصاویر جدیدی از استقرار گسترده گردان های ازبکستانی و چچنی وابسته به گروه ترویستی تکفیری القاعده در جبهه های جنوب استان حلب سوریه خبر داده اند.

بنابر این گزارش، این تروریستهای تکفیری از گروه “کتائب التوحید والجهاد” وابسته به شبکه القاعده هستند که از سال 2012 حضور فعالی در عرصه جبهه های نبرد این کشور دارند. گروه توحیدی و الجهاد بطور مستقیم از سوی دولت های قطر و ترکیه مورد آموزش، سازماندهی و حمایت مالی و تسلیحاتی قرار داشته و تاکنون صدها تن از آنها در نبرد با نیروهای ارتش سوریه به هلاکت رسیده اند. همزمان با اعلام پایان طرح آتش بس یک جانبه دولت سوریه در این کشور، منابع میدانی از آغاز قریب الوقوع درگیری ها در جبهه های حلب و حماه خبر می دهند.
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس
استقرار گردان ازبکستانیهای القاعده در حلب+عکس