پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » عمامه به سرها هم کمیته هایی برای شرکت درانتخابات ریاست جمهوری تدارک میبینند!!

عمامه به سرها هم کمیته هایی برای شرکت درانتخابات ریاست جمهوری تدارک میبینند!!

 در شرایطی که نیروهای مردمی و ملی با قوت و دقت در صدد تثبیت قطارتحول جامعه ایران برروی ریل اصلاحات میباشند، عمامه به سرها هم خودرا آماده شرکت در فضای انتخابات میکنند!!

مصباحی‌مقدم به ایلنا خبر داد: تشکیل کمیته انتخابات در”جامعه روحانیت مبارز”!!

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از تشکیل کمیته انتخابات و انتخاب موحدی کرمانی به عنوان مسئول این کمیته خبر داد.

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا با اشاره به آخرین جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز عنوان کرد: در این جلسه با رای‌گیری اعضا، آیت‌الله موحدی کرمانی به عنوان مسئول کمیته انتخابات جامعه روحانیت مبارز انتخاب شد.

وی افزود: این کمیته از دیروز کار خود را آغاز کرده است و دارای ۸ عضو است. تمام فعالیت‌های جامعه روحانیت مبارز مربوط به انتخابات آینده  زیر نظر این کمیته انجام خواهد شد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: بر این اساس علاوه بر آیت‌الله موحدی کرمانی، بنده، آقای ابوترابی‌فرد، تقوی، پورمحمدی، معزی، ناصحی و مردی نیز دیگر اعضای کمیته انتخابات جامعه روحانیت مبارز هستیم.

به گزارش ایلنا، مصباحی مقدم چندی پیش به ایلنا گفته بود که آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز برای همکاری جامعتین در انتخابات آینده با آیت‌الله یزدی تماس خواهد گرفت.

در روزهای گذشته شش نفر به شورای مرکزی جامعه روحانیت اضافه شدند که پس از این تصمیم بحث‌های انتخاباتی این تشکل اصولگر آغاز شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر امام جمعه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور،  حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی نماینده مردم  کرمانشاه در مجلس خبرگان، آیت الله محسن قمی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان، آیت الله آل‌هاشم امام جمعه تبریز و حجت الاسلام والمسلمین دین‌پرور  مدیر بنیاد نهج البلاغه اعضای جدید جامعه روحانیت هستند.