جمعه , ۴ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » روزنامه کیهان بخش مربوط به گفت‌وشنود امروز خود را به عذرخواهی مرتضوی و مقایسه آن با رفتار سران فتنه اختصاص داده است.

روزنامه کیهان بخش مربوط به گفت‌وشنود امروز خود را به عذرخواهی مرتضوی و مقایسه آن با رفتار سران فتنه اختصاص داده است.

 کیهان تصویر خبیث خود را در قضیه اعتذار سعید مرتضوی “به روز” کرد!!

گفت‌وشنود کیهان درباره عذرخواهی مرتضوی و رفتار سران فتنه

 روزنامه کیهان در این بخش خود می‌نویسد:
گفت: روزنامه‌های زنجیره‌ای عذرخواهی سعید مرتضوی از خانواده سه‌متهم به آشوب‌های فتنه 88 را که در کهریزک فوت کرده بودند، با آب و تاب پوشش داده و خواستار توبه واقعی او شده‌اند!

گفتم: مرتضوی با اینکه دادستان بوده و فقط دستور بازداشت آنها در کهریزک را داده بود و بدون آن که در فوت آن سه متهم نقش داشته باشد، عذرخواهی کرده است ولی سران و اصحاب فتنه که ده‌ها انسان بی‌گناه را به قتل رسانده‌اند، با دشمنان تابلودار مردم نظیر جرج سوروس صهیونیست ملاقات پنهان داشته‌اند، مسجد آتش زده‌اند، از آمریکا و انگلیس و اسرائیل برای آشوب و بلوا دستور گرفته‌اند و… چرا توبه نمی‌کنند؟!

گفت: خب! مرد حسابی! آنها می‌دانند که جنایات و جرمشان آنقدر سنگین است که اگر صد بار هم توبه کنند باز هم باید هر کدامشان صد بار اعدام شوند.

گفتم: یکی از دزدان سرگردنه که دستش به خون صدها بی‌گناه آلوده بود فوت کرد. پسرش خواب دید که در یک سالن بزرگ همه مجرمان را نگه داشته‌اند و هر کدام را به خاطر هر گناهی که کرده‌اند با زدن یک سوزن نشان می‌کنند. پرسید پدرم کجاست؟ گفتند؛ چند‌روزی است که زیر چرخ خیاطی است!