شنبه , ۱۸ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » چرا نیلوفرخرم نیک بازیگر نقش لیلی ارجمند در سریال معمای شاه را ترور کردند؟

چرا نیلوفرخرم نیک بازیگر نقش لیلی ارجمند در سریال معمای شاه را ترور کردند؟

 

نیلوفرخرم نیک  هنرپیشه و نقش آفرین زن ایرانی، متاهل و دارای فرزند بود. خانواده او درخارج کشور زندگی میکرد و خود او تابعیت دوگانه داشت.

نیلوفرخرم نیک به علت ضرب و جرح شدید منجر به فوت، با بدنی کبود و آسیب دیده به بیمارستان منتقل شد. اما تلاش پزشکان برای نجات وی موثر واقع نشده و به علت شکسته شدن جمجمه در اثر ضربه های شدید و آسیب های سنگین به مغز و از کار افتادن سیستم تنفسی، سرانجام سحرگاه روز دهم شهریور در یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران چشم از جهان فرو بست.

خبرگزاری موسوم به تسنیم و سایر خبرگزاریهای وابسته به سپاه پاسداران با بیشرمی و وقاحت مدعی شدند که این هنرپیشه زن جوان زیرعمل چراحی فوت کرده است. اما خانم “آرزو دهقانی” سرپرست “روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان” با رد این ادعای کذب،  با بیان اینکه هیچ عمل جراحی بر روی «نیلوفر خرم‌نیک» انجام نشده‌است؛ علت فوت وی را ایست قلبی و شدت آسیب‌های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی، قبل از ورود به اورژانس اعلام کرد.
«آرزو دهقانی» در گفت‌وگو با فارس، با توضیح درباره اخبار منتشر شده مربوط به فوت نیلوفر خرم‌نیک (بازیگر تلویزیون) در حین جراحی،گفت: پس از بررسی‌های کارشناسی اولیه به عمل آمده مشخص شد بیمار در عصر روز نهم شهریور با سطح هوشیاری 3 از 15 و کبودی شدید و تنفس‌های منقطع به اورژانس یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران منتقل شده و توسط متخصص، عملیات احیای قلبی و ریوی بر روی وی انجام می‌شود و به دلیل وخامت حال عمومی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل می‌شود.بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نیز دو بار دچار ایست قلبی- تنفسی شده که در هر دو بار عملیات احیای قلبی تنفسی با موفقیت انجام شده‌است، اما در سحرگاه روز بعد به دنبال سومین ایست قلبی- ریوی و شدت آسیب‌های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی قبل از ورود به اورژانس، متأسفانه علی‌رغم تلاش‌های پزشکان و متخصصان، بیمار فوت می‌کند.هیچ عمل جراحی بر روی بیمار انجام نشده و تمامی اقدامات درمانی توسط متخصصین در اسرع وقت انجام شده است. در حال حاضر نیز جسد متوفی جهت اتوپسی و تعیین دقیق علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

«نیلوفر خرم‌نیک» در سریال «معمای شاه» نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می‌کرد، که خبر فوت وی در بیمارستان، منتشر شد.

 

بازیگر نقش لیلی امیرارجمند در سریال معمای شاه صبح امروز درگذشت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، نیلوفر خرم نیک، بازیگر سریال«معمای شاه» روز گذشته پس از یک عمل جراحی به کما رفته و صبح امروز درگذشت. این بازیگر در فیلم معمای شاه نقش لیلی امیرارجمند را ایفا می‌کرد.برپایه این گزارش به نقل از ایسنا، علی لدنی، تهیه‌کننده سریال «معمای شاه» ضمن تایید این خبر اعلام کرد این هنرمند در یکی از بیمارستان‌های تهران و هنگام عمل جراحی فوت شده است و هنوز زمان دقیق مراسم خاکسپاری او مشخص نشده است.لدنی همچنین یادآور شد که تمام سکانس‌های مربوط به زنده‌یاد نیلوفر خرم‌نیک ضبط شده است، ولی هنوز زمان پخش آنها فرا نرسیده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :شنیده ها حکایت از آن دارد نیلوفر خرم نیک بازیگر زن جوان سریال معمای شاه امروز پنجشنبه ۱۱ شهریور ۹۵  به رحمت خدا رفتند.او در سریال معمای شاه نقش لیلی امیرارجمند را بازی می‌کرد.بنا بر اخبار رسیده، خرم‌نیک در تهران و حین عمل جراحی درگذشت.
تکمیلی:
محمدرضا ورزی کارگردان سریال تلویزیونی «معمای شاه» ضمن تایید خبر فوت این بازیگر گفت: متاسفانه با خبر شدیم که نیلوفر خرم نیک، روز (چهارشنبه) پس از یک عمل جراحی به کما رفته و دار فانی را وداع گفته است.

 

 

 

درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال معمای شاه + دلیل فوت

درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال معمای شاه + دلیل فوت

درگذشت نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال معمای شاه + دلیل فوت

درگذشت نیلوفر خرم نیک

متاسفانه روز پنجشنبه ۱۱ شهریور ۹۵ باخبر شدیم  که نیلوفر خرم نیک  به رحمت خدا رفت.او در سریال معمای شاه نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می‌ کرد. بنا بر اخبار رسیده، خرم‌ نیک در تهران و حین عمل جراحی درگذشت. درگذشت ایشان را به خانواده و علاقه‌ مندان سینما و تلویزیون ایران، تسلیت می‌ گوییم.

عکس نیلوفر خرم نیک در سریال معمای شاه

عکس نیلوفر خرم نیک در سریال معمای شاه

خرم نیک متولد ۲۶ اسفند ۱۳۶۱ تهران بود. طبق پیگیری خبرنگار ما خانواده او خارج از کشور هستند و طبیعتا با حضور در کشور در مورد زمان و مکان خاکسپاری این بازیگر تصمیم می‌ گیرند.طبق آنچه در فضای مجازی منتشر شده است، خرم نیک متاهل و دارای فرزند بود.