دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حمید رسایی – عنصر کذاب و مفسد و خمینی ستیز- دریک عربده کشی جدید: علی مطهری پیگیر مطالباتِ”منافقین” (سازمان مجاهدین) است یا مردمی که به او رای دادند؟

حمید رسایی – عنصر کذاب و مفسد و خمینی ستیز- دریک عربده کشی جدید: علی مطهری پیگیر مطالباتِ”منافقین” (سازمان مجاهدین) است یا مردمی که به او رای دادند؟

 حمید رسائی مفتخور از عناصر جریان ضدمردمی موسوم به “عماریون” : “مطهری” دقیقا ویژگی‌های منتظری را داراست؛  کار علی مطهری به جایی رسیده که “منافقین”(سازمان مجاهدین) از جایگاه و زبان او سوء استفاده می‌کنند!!

رسایی اظهار داشت: با این حساب باید از نمایندگانی که به مطهری رای دادند پرسید که آیا آن ها به مطهری رای دادند تا مطالبات منافقین و کسانی که دستشان به خون این ملت آغشته است پیگیری کند یا مطالبات مردم را.

حمید رسایی غاصب کرسی نمایندگی مردم تهران در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در واکنش به نامه علی مطهری به وزیر دادگستری در خصوص اعدام‌ منافقین در سال 1367 گفت: نامه آقای مطهری به دلیل ادعایی است که “منافقین”(سازمان مجاهدین خلق) اخیرا مطرح کرده‌اند.منافقین ادعای خود را از تربیون فردی (حجت الاسلام شیخ احمدمنتظری فرزند آیت الله العظمی شیخ حسینعلی منتظری)- که به دلیل ساده‌لوحی و نفوذ منافقین در منزلش توسط امام عزل شد -بیان کردند و امروز آقای مطهری پیگیر ادعای منافقین شده است.نامه آقای مطهری در حقیقت مطالبه و پیگیری ادعای کسانی است که امروز هم‌نوا و هم‌صدا با عربستان سعودی برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی فعالیت میکنند.با این حساب باید از نمایندگانی که به مطهری رای دادند پرسید که آیا آن ها به مطهری رای دادند تا مطالبات منافقین و کسانی که دستشان به خون این ملت آغشته است پیگیری کند یا مطالبات مردم را. آیا وظیفه  علی مطهری پیگیری مطالبات منافقین است؟ آقای مطهری دقیقا ویژگی‌های منتظری را دارد؛ فردی ساده لوح که خیلی راحت می‌شود او را بازی داد؛ پیش از این اصلاح‌طلبان هر حرفی که داشتند در دهان آقای مطهری می‌گذاشتند و مطهری بعد از مدتی، صحبت‌های آن‌ها را تکرار می‌کرد و امروز کار مطهری به جایی رسیده که “منافقین” از جایگاه و زبان او سوء استفاده می‌کنند.اگر مطهری همینطور پیش برود، بعید نیست که روزی مکاتبه کند و از نظام بخواهد در مورد گروهک فرقان که قاتلین پدرش بودند، توضیح دهد.