چهارشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » علیرغم بیعرضگی وزیر ارشاد و علیرغم رجزخوانی”عماریون” کنسرت “شهرام- حافظ” برگزارشد

علیرغم بیعرضگی وزیر ارشاد و علیرغم رجزخوانی”عماریون” کنسرت “شهرام- حافظ” برگزارشد

طبق برنامه قرار بود کنسرت شهرام ناظری امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود که عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت، نماز اقامه کرده و قصد داشتند از این طریق اعتراض خود را به برگزارکنندگان کنسرت منعکس کنند.

مدیر برنامه‌های شهرام ناظری درگفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره وضعیت کنسرت شهرام و حافظ ناظری در یزد گفت: طبق برنامه قرار بود کنسرت امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود اما درحال حاضر عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت درحال اقامه نماز هستند و قصد دارند مانع برگزاری این کنسرت شوند.

او افزود: تاکنون کنسرت به احترام مردم لغو نشده اما امکان ورود هنرمندان به داخل سالن هم وجود ندارد و مشخص نیست کنسرت برگزار می‌شود یا خیر.

پیشتر نیز کنسرت شهرام ناظری در نیشابور به‌رغم داشتن مجوزهای لازم با فشارهای نهادهای دیگر لغو شده بود.

ورود نوازندگان به سالن برگزاری

براساس خبرهای دریافتی از یزد؛ از قرار معلوم نوازندگان گروه درحال ورود به داخل سالن به منظور آماده شدن برای برگزاری کنسرت هستند و این درحالی‌ست که تجمع‌کنندگان به قرائت دعای کمیل مشغول هستند. احتمال می‌رود کنسرت با یک ساعت تاخیر امکان برگزاری داشته باشد.

صدای شهرام ناظری در سالن طنین‌انداز شد

در ادامه حضور تجمع‌کنندگانی که تعدادی از آنها کفن به تن کرده بودند؛ در بیرون از سالن برگزاری کنسرت شهرام و حافظ ناظری، نوازندگان و گروه شهرام ناظری پس از مدتی روی استیج رفته و کنسرت خود را برگزار کردند.

photo_2016-08-25_22-40-28