شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » تبلیغات سایت تکفیری فرقه نیوز برعلیه محمد علی طاهری و به نفع فردی موسوم به ش.ن شدت میگیرد

تبلیغات سایت تکفیری فرقه نیوز برعلیه محمد علی طاهری و به نفع فردی موسوم به ش.ن شدت میگیرد

درشرایطی که ش.ن در آمریکا ساکن است، قرارگاه ثارالله سپاه و اداره تکفیری فرق و ادیان به شدت دست و پا میزنند تا راه را برعبور از آقای محمدعلی طاهری فراهم آورند. این تلاشهای بیحاصل در سیراب کردن عطش جاه طلبی صِرف ش.ن نیست، بلکه جریان تخریبی هدفمندی است که میکوشد بطور مرموز با ایجاد شکاف و دودستگی، هواداران آقای طاهری را دچار تردید و ابهام و انفعال و دست کشیدن از آرمان آزاد کردن معلمشان از  حبس و زندان بنماید. در این بستر ش. ن با عبور از دهلیز تاریک تشکیک و ابهام زائی، از وارد آوردن توهینهای شگفت انگیز به اعضای خانواده آقای طاهری نیز ابائی نداشته است. پر واضح است که قانون مسخ ناپذیر آسمانی “جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا” اینجا نیز جلوه حق را مشعشعانه در تجلی آورده و باطل را در کتم عدم منطوی و متواری خواهد ساخت. قل تربصوا فإني معكم من المتربصين

Untitled900-09-091

سایت تکفیری فرقه نیوز مینویسد:

تلاش جانشین برای حذف نام سرکرده فرقه

از هم پاشیدن فرقه حلقه در کنار دوگانگی جانشینی و رهبری قبلی

باوجود مقاومت طرفداران محمدعلی طاهری، شهناز نیرومنش دور تازه‌ای از تبلیغات جانشینی خود را در نشست‌های عرفان حلقه و تبلیغات خود در فضای مجازی را آغاز نموده است.

به گزارش فرقه نیوز و به نقل از موسسه راهبردی دیده بان ؛ پس از کشمکش‌های مدتی قبل در میان ادعای شهناز نیرومنش و طرفداران طاهری در خصوص زنده‌بودن وی، این مدعی جانشینی فرقه کیهانی با تبلیغات مستمر خود در نشست‌های مختلف با همین موضوع و اصرار بر کشته شدن سرکرده عرفان حلقه، همچنین جریان سازی های پی‌درپی در فضای مجازی، روزبه‌روز دررسیدن به آرزوی جانشینی طاهری نزدیک‌تر می‌شود.

خبرها حاکی از اختلاف شدید بین این دو گروه است. اخباری که جدای از توهین و بی‌حرمتی به طرفین سبب شده است که هرکدام از گروه‌ها راه خود را در پیش بگیرند و بر ادعای خود اصرار داشته باشند. گویا شهناز نیرومنش برای راه‌اندازی فرقه عرفان حلقه با متد جدید خود تلاش دارد و برای رسیدن به این موضوع هر اقدامی را انجام خواهد داد.

جالب‌تر اینکه در میان این درگیری‌ها نیرومنش حضور چندساعته محمدعلی طاهری را هم که حتی خانواده وی تأیید کرده‌اند را تکذیب می‌کند و با بهانه اینکه باید صدای وی را طرفدارانش بشنوند، سعی در ایجاد ابهام و قوی‌تر نمودن ادعای کذب خود را دارد.

اکنون طرفداران محمدعلی طاهری بر این موضوع که سرکرده فرقه زنده است با مدعی جانشینی وی دچار اختلاف و درگیری هستند و دلایل این درگیری را ادعای جانشینی وی برای رهبری که هنوز خودش وجود دارد می‌دانند.

از سوی دیگر هم ذهن شویی ها و عملیات روانی شهناز نیرومنش در نشست‌های تبلیغاتی خود و تبلیغات در فضای مجازی توسط این مدعی جانشینی همچنان ادامه دارد و تاکنون طرفداران طاهری و حتی خانواده وی نتوانسته‌اند در برابر زیاده‌خواهی‌های این فرد اقدامی انجام دهند.

نمونه هایی از این تبلیغات مدعی جانشینی:

Capture221

Capture541

تبلیغات در فضای مجازی

Capture1457

نمونه ای از عکس العمل های طرفداران طاهری در فضای مجازی

Capture2541