شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » انفجار تانکر سوخت در کرمانشاه حادثه آفرید

انفجار تانکر سوخت در کرمانشاه حادثه آفرید

باانفجار مهیب یک تانکرحامل موادسوختی شعله های آتش و دود غلیظ خیابانهای کرمانشاه را پوشاند
آتش سوزی خودرو کرمانشاه

مدیرعامل آتش‌نشانی کرمانشاه گفت: بر اثر انفجار یک خودروی بنز حامل سوخت در اطراف پل امام حسین(ع) کرمانشاه ۶ نفر مجروح شدند.

حجت‌الله جهانبخشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه از انفجار یک خودروی بنز حامل سوخت در اطراف پل امام حسین(ع) کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: در ساعت 14:40 بعد از ظهر امروز یک خودروی بنز 10 تن که حامل سوخت بود در اطراف پل امام حسین(ع) کرمانشاه منفجر شد و بر اثر این حادثه سه خودروی دیگر نیز به‌طور کامل در آتش سوختند و 6 نفر مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در نزدیکی کمربند غربی پل قره‌سو، نرسیده به پل امام حسین(ع) کرمانشاه رخ داد، گفت: در این حادثه راننده خودروی حامل سوخت به‌دلیل از دست دادن کنترل خودرو به‌شدت با تیر برق برخورد کرده و اتومبیل به‌طور صد در صد در آتش سوخت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه با بیان اینکه مأموران آتش‌نشانی استان کرمانشاه به‌سرعت به محل حادثه اعزام شده و بعد از 10 دقیقه به‌طور کامل این آتش‌سوزی را مهار کردند، عنوان کرد: مجروحان این حادثه نیز به‌سرعت به بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه منتقل شدند.

جهانبخشی با ابراز اینکه در این حادثه راننده حامل سوخت در حین حادثه خود را از خودرو به بیرون پرتاب کرده است، گفت: در این حادثه راننده خودرو به‌دلیل سوختگی جزئی و مجروحیت به بیمارستان منتقل شد و دو نفر از افراد آسیب‌دیده به‌صورت سرپایی درمان و از بیمارستان مرخص شدند.

وی با بیان اینکه چهار نفر از افراد آسیب‌ دیده نیز در بیمارستان بستری شده‌اند، افزود: به‌احتمال زیاد تانکر حامل سوخت بنزین بوده و به همین دلیل به‌طور سریع در همان لحظات اول به‌صورت کامل مشتعل شده و خودرو به‌طور کامل در آتش سوخت.

جهانبخشی با اظهار اینکه به‌محض آتش گرفتن خودروی حامل سوخت به‌دلیل شعله‌ور شدن آتش سه خودروی اطراف آن نیز به‌طور کامل در آتش سوختند، گفت: یک خودروی سواری پیکان، یک خودروی سواری پراید و یک خودروی ال90 در این حادثه نیز مشتعل شده و به‌صورت یک‌پارچه در آتش سوختند.

انتهای پیام/*