چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » از شبکه تلگرام استفاده نکنید! چون دشمنان نظام آن را بارگذاری کرده اند!!

از شبکه تلگرام استفاده نکنید! چون دشمنان نظام آن را بارگذاری کرده اند!!

درشرایطی که صغیر و کبیر در ایران از شبکه ارتباطرسانی تلگرام استفاده میکنند، رئیس پلیس فتا، توصیه عجیبی به شهروندان و کاربران تلگرام کرد!!

 

رئیس پلیس فتا ناجا ضمن توصیه به شهروندان در خصوص استفاده نکردن از شبکه پیام رسان تلگرام ، گفت: غالبا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار کمال هادیانفر با اشاره به اینکه سرورهای این پیام رسان در داخل کشور نیست، افزود: غالبا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گیرد و در واقع ادمین اصلی تلگرام اراده جدی در برخورد با پدیده جرم در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی و اخلاقی را ندارد. براساس این گزارش، سردار هادیان فر به همراه چند نفر از معاونان و مدیران، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و در راستای پاسخگویی به نظرات، انتقادات، دیدگاه ها و مشکلات مردمی صبح امروز دوشنبه- چهارم مردادماه- از ساعت ۹ تا ۱۲ در دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) حضور یافت. در این راستا، وی به شکایات و مشکلات مطروحه تعدادی از شهروندان در فضای سایبر با موضوعات هتک حیثیت در تلگرام ، توهین به مقدسات و ترویج بی بند و باری رسیدگی و دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد. برخی به منظور اعلام همکاری به صورت همیار در پلیس فتا ناجا نیز در دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) حضور داشتند. رئیس پلیس سایبری کشور بیشترین مشکلات مطرح شده شهروندان طی این دیدار مردمی را نحوه استفاده و فعال شدن پیام رسان تلگرام عنوان کرد.