شنبه , ۱۸ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » تحقیق جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب توسط ضابطین امنیتی، نظامی و انتظامی در حال انجام است

تحقیق جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب توسط ضابطین امنیتی، نظامی و انتظامی در حال انجام است

ملکی در رابطه با آخرین جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب از توابع استان کرمانشاه گفت: با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات توسط ضابطین امنیتی، نظامی و انتظامی در حال انجام است.

1742913_742

به گزارش مشرق، مجتبی ملکی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در رابطه با آخرین جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب از توابع استان کرمانشاه اظهار کرد: همکاران انتظامی، نظامی و امنیتی در حال انجام تحقیقات هستند ولی به طور  قطعی نمی‌توان اظهار نظر کرد که عملیات تروریستی از طرف عوامل یا گروهک خاصی بوده است.وی ادامه داد: پس از بازرسی از خودروی این افراد مشخص شده است که پلاک خودرو جعلی بوده و حتی شماره موتور و بدنه خودرو از قبل مخدوش بوده است.

این مقام قضایی ادامه داد: متاسفانه خودرو به نحو عجیبی سوخته که نشان می دهد عملیات از قبل طراحی و برنامه ریزی شده است.در حال حاضر همکاران انتظامی و راهور در حال بررسی هستند که آیا خودرو سرقتی بوده است یا خیر؟

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه درخصوص وضعیت جسمانی فرماندار دالاهو گفت: فرماندار دالاهو و سایر مجروحان از اسلام آبادغرب به بیمارستان کرمانشاه منتقل شده و خوشبختانه وضعیت جسمانی خوبی دارد.

ساعت 14 و 40 دقیقه یکشنبه هفته جاری، پس از بازگشت هیئتی متشکل از مدیران استانی و مسئولان شهرستان دالاهو از منطقه ریجاب، کاروان مسئولان، توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سربی رنگ به رگبار بسته شدند.

منبع: میزان