جمعه , ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » رسانه حکومتی موسوم به “جمهوری اسلامی” در سرمقاله امروز خود نوشت

رسانه حکومتی موسوم به “جمهوری اسلامی” در سرمقاله امروز خود نوشت

رژیم مفلوک فرانسه که طی ماه‌های اخیر سعی دارد خود را قربانی تروریسم قلمداد کند و به مظلوم نمائی بپردازد، این بار هم صحنه گردان حمایت از تروریست‌های منافق بر آمد و با برپائی کنفرانس نمایشی منافقین سعی داشت از آخرین تفاله‌های باقیمانده از این گروهک نیز بهره‌برداری سیاسی – تبلیغاتی کند.

201673201015369891191

جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز نوشت:

برگزاری کنفرانس نمایشی منافقین در فرانسه یکبار دیگر نقاب از چهره کریه و منفور «حامیان تروریسم» برداشت و ماهیت واقعی مدعیان دروغین مبارزه با تروریسم را به وضوح آشکار ساخت. اگر افکار عمومی جهان می‌خواست با صرف میلیاردها دلار به چنین واقعیت‌هائی دست یابد، به این سادگی و با چنین دقت و اطمینانی، چنین هدفی قابل دستیابی نبود.

منافقین در این صحنه نیز همچون بازیچه‌ای بی‌اختیار و بی‌اراده در خدمت اهداف و برنامه‌های شوم دشمنان قسم خورده ملت ایران قرار گرفتند و همانند عروسک‌های خیمه شب بازی، به اجرای برنامه‌ای پرداختند که برای آنها تدارک شده بود و در یک تصویر اطمینان بخش و در عین حال رسوا کننده، ماهیت خود و حامیان وقیح خود را آشکار ساختند.

رژیم مفلوک فرانسه که طی ماه‌های اخیر سعی دارد خود را قربانی تروریسم قلمداد کند و به مظلوم نمائی بپردازد، این بار هم صحنه گردان حمایت از تروریست‌های منافق بر آمد و با برپائی کنفرانس نمایشی منافقین سعی داشت از آخرین تفاله‌های باقیمانده از این گروهک نیز بهره‌برداری سیاسی – تبلیغاتی کند.

آنچه در این میان تازگی داشت، علنی شدن ارتباطات پنهان رژیم‌هائی بود که تا این اواخر به پنهان کردن ارتباطات خود با تروریست‌های منافق اصرار می‌ورزیدند ولی در نمایش تبلیغاتی اخیر، نمایندگانی از آمریکا، برخی رِژیم‌های مفلوک عرب و برخی کشورهای اروپائی حضور داشتند. آنچه بیش از همه حساسیت برانگیز بود، حضور شاهزاده عیاش و معتاد سعودی، «ترکی الفیصل» رئیس سابق سازمان امنیت آل سعود و سخنرانی وی در اجلاس منافقین بود که برای تروریست‌ها، پیروزی بر ایران را آرزو کرد، آرزوئی که همانند آرزوهای قبلی وی درخصوص پیروزی طیف وسیع تروریست‌های فعال در سوریه و عراق از جمله داعش، این روزها برباد رفته است.

با نگاهی به زندگی نکبت بار منافقین با رفتار و «هویت انگلی» آنها، بهتر می‌توان دریافت که آنها همواره از فقدان پایگاه مردمی و نفرت عام از این جماعت تروریست رنج برده‌اند و با دریوزگی و دنباله‌روی از رژیم‌های فاسد و جنایتکار سعی داشته‌اند موجودیت انگلی خود را به هر قیمت ممکن حفظ و تثبیت نمایند.

ابتدا منافقین به دامان فرانسه غلتیدند و در فرودگاه نظامی «بورژه» مورد استقبال قرار گرفتند. تدارک تبلیغات وسیع رسانه‌ای در لحظه ورود منافقین و بنی صدر خائن به این پایگاه نظامی، نشان داد فرانسه بر روی موفقیت فوری تروریستها در ایران بسیار خوشبین بوده و حساب ویژه‌ای برای آنها باز کرده است.

در همان حال، دست‌های ناپاک تروریست‌های منافق به خون مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی آغشته بود. فرانسه برای سالها جولانگاه تروریسم وحشی منافقین بود و با تمامی توان و ظرفیت خود به آنها یاری رساند تا بلکه آنها بتوانند جنایات خود را توسعه و تعمیم دهند و کاری از پیش ببرند. صدام پس از نومیدی کامل فرانسه، عراق را به پناهگاه بعدی منافقین تبدیل کرد. منافقین در عراق نه تنها به خیانت علیه ملت و کشور در طول جنگ پرداختند که حتی در عراق هم به عنوان بخش اصلی ماشین سرکوب و اختناق بعثی، به هر جنایت ممکن علیه مردم مظلوم عراق از جمله کردها، شیعیان و حتی مخالفین سنی مذهب صدام و حزب منفور بعث پرداختند. اگرچه مردم عراق و سوریه و کل منطقه در طول سال‌های اخیر از داعش و سایر گروه‌های تروریستی ضربه خوردندو از این بابت دچار آسیب و رنج فراوانی شدند ولی زمینه ذهنی ملت عراق نسبت به منافقین شرور در حدی است که آنها بیش از داعش از منافقین جنایتکار نفرت دارند و آنها را به عنوان بازوی سرکوب صدام، در ایجاد فجایع بعدی، مجرم و مسئول می‌دانند. پس از اشغال عراق توسط آمریکا، منافقین به دریوزگی از آمریکا پرداختند و رسماً در پناه آمریکای اشغالگر قرار گرفتند. بدین ترتیب تروریست‌هائی که زمانی ژست ضدامپریالیستی می‌گرفتند و خود را دشمن آمریکا معرفی می‌کردند، به نوکران آمریکا در «کمپ لیبرتی» تبدیل شدند.

آمریکا سپس با فعل و انفعالات نه چندان پنهان، تروریست‌های منافق را به «آلبانی» فرستاد و امروزه سران جنایتکار همان طیف از تروریستها دوباره سر از فرانسه و «بورژه» در آورده‌اند! این یک «دگردیسی کامل تروریستی» برای جماعتی است که در هر فرصتی رنگ عوض می‌کردند و به توجیه همه چیز پرداخته و حتی قوانین شرعی را هم زیر پا می‌گذاشتند تا بلکه بتوانند به اهداف ناپاک و ضدانسانی خود برسند ولی پس از 37 سال هنوز هم قادر نیستند به زندگی انگلی خود خاتمه دهند و همچنان در حد و اندازه «پادوهای همیشگی» دشمنان قسم خورده ملت‌های منطقه ظاهر می‌شوند. آنچه در این میان تازگی دارد، علنی شدن روابط پنهان حامیان تروریسم با این جرثومه‌های فساد و جنایت است که این روزها قرعه فال به نام آل سعود اصابت کرده است. ریخت و پاش‌های مالی آل سعود این روزها برای «استفاده ابزاری» از منافقین به قدری آشکار شده که نگرانی‌هائی را در آمریکا و اروپا از نتایج بدفرجام آن دامن زده است. البته از این دیدگاه،‌ منافقین را باید «طعمه جدید آل سعود» تلقی کرد که پس از شکست ناکامی داعش و طیف وسیع تروریست‌های تکفیری و سلفی در عراق و سوریه، به این «تروریست‌های فسیل شده» امید بسته‌اند تا شاید معجزه‌ای صورت دهند درحالی که اگر قرار بود منافقین بتوانند معجزه‌ کنند، قطعاً امروز دنیا شاهد عزت و سربلندی صدام جنایتکار می‌بود و اگر منافقین هنری داشتند، خودشان را حفظ می‌کردند تا به این ورطه بدنامی و رسوائی سقوط نکنند. اگر آل سعود از داعش و طیف وسیع تروریست‌های اجاره‌ای از 85 کشور جهان بهره‌ای جز بی‌آبروئی بردند، از منافقین جنایتکار هم سودی عایدشان خواهد شد.

با اتفاقی که این روزها در فرانسه رخ داد، بار دیگر نقاب از چهره کریه حامیان تروریسم، فرو افتاد و چهره بدون نقاب مدعیان مبارزه با تروریسم که خود را به دروغ به عنوان پرچمداران این مبارزه جا زده بودند، به دنیای معاصر نشان داده شد.

غرب و به ویژه فرانسه، ارتجاع حقیر عرب و مشخصاً آل سعود رسوا، در این صحنه‌های به یاد ماندنی ثابت کردند که همچنان در جبهه حامیان تروریسم هستند و چه پست و حقیرند کسانی که به آتش جنگ و جنایت‌های تروریستی دامن می‌زنند ولی فریبکارانه سعی دارند خود را پرچمداران مبارزه نفس گیر علیه تروریست‌ها معرفی کنند. چه عبرت انگیز است شناسائی چهره حامیان تروریسم، وقتی آنها خود را از پشت نقاب مبارزات ضد تروریستی به ملت‌ها می‌شناسانند و به دست خود باعث رسوائی طیف تروریست‌ها و حامیان آنها می‌شوند. صحنه‌های حیرت انگیزی که این روزها در فرانسه به نمایش درآمد و حامیان تروریسم را رسواتر از همیشه به ملت‌ها و افکار عمومی جهان شناساند!